Yardım lütfen ... !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sovereing tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sovereing

sovereing Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ve bu işi bilen hocalar abilerim !

ben 16 yaşındayım ve futbol oynuyorum ..!

sahada düzgün bir duruşa sahip olmak kuvvetlendirici çalışmalar yapmak ve vucudumun belirgin şekil almasını istiyorum...
    Bu işi profesyonelce yapan bir kaç futbolcuyla ve hocayla konuştum bu işin ek idmansız ağırlık yapmadan olmuyacağını söylüyorlar..

ama sağda solda hep duyduğum şey boy uzamasını engeller bu yaşta başlama hızını kaybedersin vs vs...

Geçen yazda ağırlık idmanları yapmıştım ama fazla yüklenmeden kuzenim hacettepesporda oynuyor zaten onla beraber gitmiştik bana yapmam gereken şeyleri gösterdi...Genel bir çalışma yaptım.ön bacak arka bacak kol göğüs omuz kanat hepsini çalıştım

ama bu yaz bu işe biraz daha ağırlık vermek istiyorum..artık yavas yavas vucudumun şekil almasını ve sahada güç hız kondisyon anlamında çalışmalarımın karşılığını almak istiyorum
    geçen yaz yaptığım çalışmayla fazlasıyla aldım karşılığını bu sene daha belirgin göze batmak istiyorum

hertürlü çalışmaya fedakarlığa hazırım burda bu işi bilen bana yardımcı olabilecek abilerim hocalarım varsa dediklerinden çıkmam aynı saate yatar aynı saate yemek yerim yeter ki yardım edin nasıl bir program izlemeliyim

Yoksa

yaşım henüz erkenmi diyorsunuz ? boy uzaması engellenirmi ? sahada hızım kesilir mi ?

bunu tekrar söyliyim. sizin gibi vücütçu olmak amacım değil futbola yardımcı kuvvetlendirici yapmak ıstıyorum vucudum da bıraz şekil alsın elbet !

bu işi bilen biri bir yardım etsin şu işi bana bir anlatsın.çok kararsızım.

dualarım sizinle !!!lütfen yardım !!:(:(:(

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center