Yardım lütfen tavsiyelerinize ihtiyacı var...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hammer007 tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hammer007

hammer007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese slm eder saygılarımı sunarım... Sevgili arkadaşlarım uzun yıllardır bu sporla uğraşmaktayım fakat ara verip tekrar başlamakla ara verip tekrar başlamakla bi hayli kısır döngü oldu vucutta... Şimdi size bi soru soracağım ve bu konuda özellikle bilinçli arkadaşlarım cvp yazarlarsa çok memnun olurum. Antremandan önce güzel beslensemde antremana başladığım zaman kaslarımda bi yığılma bi yanma bi takatsizlik söz konusu bunun sebebi nedir ne olabilir? siz antremandan önce böyle bir sorunla karşılaştığınız oldumu? Kasları tam çalıştırmadan hakkını vermeden güç kesiliyor halsizlik başlıyor geç toparlanıyorum tavsiyeleriniz ne olur ne yapmak lazım? creatine ve yeri geldi jack3d bile kullandım ama nedense milletin abattığı kadar fayda göremedim. Anatomik olarak bi kuvvet var ama kaslarımda çabuk yığılma olduğundan gücümü kullanıp antremanımın hakkını veremiyorum. Şimdiden önerileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

2. Batu Özkan

Batu Özkan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce böyle birşey yaşamadım ama enerjinin çabuk bitmesiyse doğal olarak meyvelerden şeker alabilrsin (örneğin: elma) yapay şeker bir anda enerji verir ve aniden biter doğal şekerse uzun süreli enerji sağlar, antremandan önce enerji vermesi için 2-3 muzu püre haline getirip üzerine biraz bal döküp yiyebilrsin etkisini göreceğini düşünüyorum.

hammer007 bunu beğendi.
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş