Yardım lütfen . Önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve triplle3 tarafından 20 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 17 yaşında 1.86 boyunda ve 89 kiloyum . Uzun zamandır basketbolla uğraşıyodum fakat bi süre bırakmak zorunda kaldım ve vücudum yağlandı .Spora ve bakıma ihtiyacım var . Sinema tiyatro okumak istiyorum ve bunun için görünüşüme özen göstermem gerek ..

Suratımda sivilce yok fakat beyaz tenli olduğum için kırmızı kırmızı sivilce izleri felan var . gözüm 2.5 derece bunu farketmemiştim ama bir gün gözlük takınca herşey netleşti hayattan soğudum :D:D

Yüzümü lekesiz tertemiz yapabilmek için önerileriniz nelerdir ?

Ve kaş problemi ..

Tek kaş değilim kalında değil kaşlarım . Fakat düz de değil hafif kavisli ve kötü durdugunu dusunuyorum . Nasıl düzeltilebilir ? ( Düzeltilemez demeyin özcan deniz'in gençlik fotoğraflarına bakın :D )

Biraz uzun oldu ama önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum .Teşekkürler :)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konunun kilitlenme sebepleri;

- Konu başlığınız acil,yardım gibi terimleri içermektedir. Forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş