yardım..gold standart whey

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rebelwampire tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rebelwampire

rebelwampire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar bu gün aldım 180 tl ye GNC den ben salonda spor yapmıyorum evde şınav mekik barfix dips dumbell çalışıyorum ne aralıklarla nasıl kullanmalıyım ya da kullanmalı mıyım ? forumda hep salondakiler için nasıl kullanılması gerektiği anlatılmış uzun süre araştırdım fakat evde çalışanlar için olan kısımları bulamadım. kutunun içinden kendi ölçek kaşığı da çıktı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler iyi günler dilerim bu arada boyum 185 kilom 75

2. donlagezenadam

donlagezenadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yeni başladıysan antremandan önce yarim antremandan sonra yarim veya sana kalmis ama antrenman yaptigin günler antrenmandan sonra icmeni tavsiye ederim.

3. rebelwampire

rebelwampire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım peki herhangi bir yan etkisi var mı çoğu arkadaşım sivilce yapıyor diyor

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Yan etki herşey için kişiden kişiye değişir senelerdir kullandım bende gözle görülür bir etki yapmadı düzenli doktor kontrollerinde testlerim hep olumlu oldu ancak forumdaki genel kanı ilk 3 ay supplement kullanılmaması yönünde ancak evde çalışacaksan benim tavsiyem ilk 4 ay olsun çünkü çok aktif ve detaylı bir idmanın olmayacak bu yüzden yazık paranı çöpe atma

saq04ever bunu beğendi.
  5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş