Yardım Edin! :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NaftalinKokusu tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. NaftalinKokusu

NaftalinKokusu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Esenyurt
    Merhabalar ..

Öncelikle durumumu anlatayım, 17 yaşındayım %49 fiziksel engelliyim bastonsuz yürüyemiyorum.. Boyum 1.56 kilom ise 63..

Spor salonuna gidiyorum yaklaşık 1 aydır fakat bastonları kullandığım için çok güçlüyüm yani çoğu yaşıtıma göre.. Bedenimde fazla yağlanma var Spor salonundaki hocamız fazla ilgilenmiyor, sonuçta mahalle arasında bir yer ve hocadan da fazla bir şey bekleyemezsiniz.. Diyet yazdı fakat beni zayıflatmak için benim kilo ile problemim yok tamamen yağ yakmak istiyorum...

Tavsiyeleriniz nelerdir?

Maddi yönden sıkıntı yok burdaki spor salonuna gitme sebebimde evime yakın diye..

2. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    benim arkadaşımında öle bi sorunu vardı kardeşim, koşamıyordu bu yüzden yağ yakamıyordu , yağ yakabilmek için ve ayaklarının daha iyi olması için bol bol yüzüyordu ayağıda gitgide düzeldi şimdi, sapasağlam ! Eğer imkanın varsa yüzme kursuna yazılmanı tavsiye ederim ayrıca geçmiş olsun kardeşim,Allah şifa versin :)

3. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    engeller engel olamaz sana kafana koyduysan bence de yüzmek senin için en karlı iş olacaktır haftada 5 gün yüzmeni öneriyorum yapabilecek isen.

4. NaftalinKokusu

NaftalinKokusu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Esenyurt
    Peki Avrupa yakasında engelliler için özel seansı bulunan bir yer var mı bildiğiniz?

5. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    bilgim dahilinde yok onu iyi bir araştırmak gerekir,bulabilirsem size özel mesaj ile ulaşırım inşAllah

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    Spor AŞ - Size En Yakın Tesis istedikten sonra herşey olur evet salondaki hocandan da bir yere kadar bişiler bekliyebilirsin sadece hocan değil herkesten artık insanlar birbirine yardım ederken yük gibi hissediyor bu yuzden çoğu şey gibi yardım olayınıda tek basımıza yapmamız gerekiyor ve kendi yaptığımız şeyler biraz uzun sürsede sonuclar mükemmel olabiliyor sadce iyi bir arastırma sağlam bilgiler ve bunları birbiriyle karsılastırıp deneyip öğrenmek düşer birey olarak ayrıca engel diye birşey yoktur aklın var ve kullan istek var uygula sana engel olan tekşey düşünce tarzın olsun hayatta gerisi sadece bahane

Son düzenleme: 12 Nisan 2014
  7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşların yorumlarınada göz attın dedikleri , gibi koşarak yağ yakamıyorsan.Yüzmeyi cardio olarak deneyebilirsin.Kondisyon Bisikletinede binemiyorsan eğer kesinlikle yüzme için biyere gitme şansın varsa cardio için çok iyi olur.

8. NaftalinKokusu

NaftalinKokusu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Esenyurt
    SPOR A.Ş direk numarasını aradım açmadılar , mail attım dönmediler :) araştırdım %50 indirim varmış engelliler için ve evden özel alıyorlarmış :)

9. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Allah şifa versin abi.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş