yardım edin !..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve furkan1038 tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar.ben 16 yaşındayım ve 60 kiloyum.vücüdum genelinde kilo yok sadece göbeğimde yağlar çok.sizde 1 ayda göbeğimi nasıl eritebilirim.lütfen anlayabileceğim şekilde cevap yazın cardio fln anlamıorum.hiç bir aletim yok boğazımı tutamıyorum lütfen beni zorlamıcak ama işe yarıcak bişiler söyleyin.çok teşekkbench_Oürler

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Basketbol topu edin kendine 1 tane ... sabah kahvaltıdan önce ya koş ya da basketbol oyna ... Ayrıca biraz da boğazını tutman gerekicek :) herşeyin bir karşılıgı vardır :)

furkan1038 bunu beğendi.
  3. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle başlığın hiç hoş olmamış emir verir gibi. Cevabına gelince. Yağlı yiyeceklerden uzak dur karbonhidratı azaltıp protein ağırlıklı beslenmeye bak. Aç karnına hiçbir aktivite YAPMA. Koşabilirsin, bisikletin varsa bisiklete binebilirsin.

furkan1038 bunu beğendi.
  4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    furkan1038 bunu beğendi.
  5. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bu sıcakta aç karnına yapıp bayılmak istiyosa tabiki kendi bileceği iş.

furkan1038 bunu beğendi.
  6. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    koşu öreneğin kaç dk olmalı temposu nasıl hızlı bi koşu da yoruluyorum nefes nefes kalıyourm.örnek 30 dk koşmu dersiniz 1 km koşmu dersiniz teşekkürler

7. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    ilk 30 dakikayla başlamanı tavsiye ederim. Alışınca bunu 45e çıkarabilirsin. Tempolu koşu yapmalısın ne hızlı ne yavaş ama öncesinde güzel bi ısıt bacaklarını vücudunu biraz yürüyüş yap kan dolaşımın hızlansın. Sonra tempolu koşuya başla ne hızlan nede yavaşla nizami sabit hızda 30 dakika koş(arada çok yorulunca tempolu yürüşe geç derin derin nefes al ve koşarken burnundan derin derin nefes alıp ağzından ver.) 30 dakika bitincede depara kalk tüm hızınla koşabildiğin kadar koş. Ve bi anda durma hızını yavaş yavaş indirerek dur. Bi anda durmak kalbe zararlı.

furkan1038 bunu beğendi.
  8. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    pilav , ekmek , makarna , ton balığı , et , tavuk bol şekerli gıdalar vb şeylerden uzak dur. hiç yeme demiyorum ama bi oturuşta 3 tabak pilav yiyorsan bunu 1 tabağa indirmeye çalış yemek yerken bol su iç çabucak doyarsın.

9. DirecT

DirecT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler konu açamadığım için buraya yazıyorum boyum 1.86 kilom 80 16 yaşındaım yaklaşık 5yıldır basketbolla uğraştım yazı bir spor salonunda geçirmeyi planlıyorum. Vücumda yağ oranın yüksek olduğunu düşünüyorumkafa_ Protein tozları beslenme ve nasıl başlıycağım hakkında bilgi verirseniz sevinirm

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş