yardım edin professional arkadaslar lutfen!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve steeve tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    arkadaslar slm.ben 98 kliloydum simdi 70 kiloyum bu kiloyu duzenli bslenme kardio ile verdim.simdi body yapıyorum toplam 6 ay oldu boye baslayalı fakar benim gogus altlarımda biraz yag kaldı hadi onlar neyse gobegim cok sarkıyor ve ben kimsede boyle bir gobek gormedim acıkcası isteyen olursa mail ile fotoglarlfarda godneririm.BANA YARDIM EWDIN LUTFEN NE YAPMAM GEREKIR BU GOBEGI GOTURMEM ICIN??ve protein tozunu aldıgımda veya yemek yedigimde midem direk 2 katına cıkıo ve 1-2 gunde ancak iniyor bu herkestemi oluyor yoksa bana mı ozel?? :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:

2. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yazdıklarından çok endişeli oldugun belli

fakat sorunun bana kalırsa tam anlaşılabilmesi ve uygun yardım için resim koymanda fayda var öncelikle bayağı bir kilo vermişsin tebrikler aşırı kilo verenlerde genelde bu tarz problemler olur midenin içinin boşalmasıyla genişlemiş olan işkembenin zayıflamaya paralel büzülmesi sağlanamıyor aynı şekilde derinin de. bu nedenle zayıflama çalışmalarında dokulara sıkılık kazandırmak için aletli eğzersizide herzaman tavsiye edilir kabaca içindeki havası boşalan balon gibi bolon birkere sismiştir ve aski haline dönmesi zordur çünkü bir pörsüme olmuştur

sanırım sende hem yağlıydın hemde mide olarak şişmandın kilolu insanı ve yağlı insanı karıştırmamak lazım yapman gereken sıkılık kazdırmak olacak vücuduna bu nedenle egzersize devam ayrıca midenın kapasitesi artmış çok kalay içidolar bu nedenle yemek ymeni herzaman firenle bence 30 kilo zayıflamışsın bu sorununda ustesinden gelirsin kafanı takma zayıflıgın tanını çıkar ;)

3. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    evet fotograf koymak isterim ama nasıl koyucagım bilmiyorum yani upload edebileceğim bir yer bilmiyorum eger yardım edersen koyarım???bu arada cok sagol ve haklısın hem yaglı hem sismandım ama zayıflıgın tadını cıkar derken o gobegın ustu duz ama altı bombelı balkon gb olunca hiçte iyi gozukmuyor!!!endişem bu :cry: nasıl foto koyarım?

4. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    YANİ BEN FOTOLARI UPLOAD EDEBILIRSEM HOCALARDAN YARDIM ISTIYORUM NASIL BIR PROGRAM ONERIRLER KI BEN TAM 7 AYDIR YAPIYORUM.GOGUS KASLARIM BAYAGI SISIK VE OMUZLAR AMA KANAT BEL VE KARIN YOK :cry: BI PROGRAM ISTIOM ZOR KOLAY AMA GITSIN O GOBEKTEKI VE GOGUSTEKI KALANLAR..IYI VE BIRAZ IRI VUCUDUM OLMASINI ISITIORUM VE AMINO 2000 KULLANIODUM SIMDI 3001 E GECTIM VE PROTEIN TOZU KULLANIYORUM ONADA YENI BASLADIM AMINOYU 2 AYDIR KULLANIYORUM BILGIERINIZE...

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    dostum resim koymayı site kurallarını okursan kolaylıkla bulabilirsin zaten orada izahb edilmiş ben birdaha uzatmayayım orada ne yapman gerektiğini bulabilirsin misal sitede YÜYÜK HARF kullanılmaması gibi ok

6. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    hocalarım abilerim buyurun fotograflarım bana ne lazım lutfen bekliyorum allah rızası için su topice yazın bişiler de bende yapayım kurtulayım sunlardan
    :cry: :cry: :cry: [​IMG]
    yorumları bekliyorum lutfen :?:

7. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Bol bol mide çalışmalısın: mekik, eğik sehpada mekik, ayakları karına çekiş, yan mekik. Bunlar mideni düzeltir. Ayrıca koşmak da karnını indirir, düzeltir.

8. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    açıkcası şunu anladım ki küçük :) bir sorun var.7 aydır spor yapıyorsun göğüs-omuz iyi fakat bel ve ALT MİDEnde sorun var....
    bunlar zor sorunlar değil.alt midendeki sorun için;
    1-dips de dizleri karna çekiş 4*20
    2-sırt üstü uzanıp düz sehpa da dizleri karna çekiş.4*25
    3-düz sehpada ayakları yere paralel şekilde indir kaldır ( çakı ) 4*20
    4-decline sehpasında 1/2 mekik 4*20
    5-ayakta sopayla twist 3dk
    6-oturarak twist 3dk... bu programı dene...

ayrıca şunu da belirtmek isterim ki madem mide sorunun var niye protein tozu aldın.elindeki 3001 amino piyasanın en sağlam aminolarından biri.onu l-carnitine ile desteklesen yaz aylarında aldığın verim 2 katına çıkar.protein tozu-hacim bu ayların işi değil...

kanat sorunun mu var? yoksa sırtında zayıf mı? ben sana sırt-kanat-koltukaltı-bel programı yazıcam bunu haftada 1 kere girsen yeter...

programın:

lat pulldowns enseye çekiş:4*12
    tek kol lat pulldowns:3*12
    avuç içi sana dönük biçimde lat pulldpowns öne çekiş:3*12
    oturarak geniş tutuş kablo karmna çekiş:2*12

öne eğilerek barbell karna çekiş:4*10
    t-bar 4*10
    tek kol dumbbel rowing 3*12
    ters mekik 4*12-15

kolay gelsin başarılar.... :)

diğer konularda da uygun konu başlıkları altında arama yaptıktan sonra konu açarsan yardımcı oluruz... :)

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İnatçı bir yağa benziyor, yüksek kilodan diyetle normal kiloya inen bir arkadaşımda da bu sorun var. Ne yaparsa yapsın o yağ gitmiyor. Çözüm liposuction a kadar gidebilir ama önce elinden geleni yapmaya bak.

10. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    abilerim cok sagolun ozelikle programı deniyecegim baktım olmadı lipotactionu bende dusunuorum ama herkes daha gencsın verirsin diolar bakalımç.yasım 19 daha.TEKRARDAN COK TESEKKURLER!!

11. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    abi daha yeni aldım basladım zaten hardlline.sorun degil bi sure kullanmam 3-4 ay sonra kullanırım l-cretine alırım aminonun yanında ikisini içerim yeterki bu melet gitsin istemiorum onu :badgrin: ama sorun ben terimlerde cok gtımdır da bu dediklerinin yarısını anlamadım ama su forumda ki terimlere bi goz atıcam..cOK SAGOL

Sayfayı Paylaş