Yardım edin lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Shagroth tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Shagroth

Shagroth Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben 5 aydır body building ve fitness yapıyorum 1.75 boyunda 79 kiloyum yağ oranım %18 yaşım 16 ben kalıplı olmak istemiyorum fit olmak istiyorum ilk 3 ay boyunca bütün egzersizleri 3*12 den basabildiğim maximum ağırlığı bastım örneğin göğüste 1. set 50 2.set 55 3.set 60 bastım ben 3*12 şeklinde maximum ağırlık basarsam bende yağ oranı yüksek çevremdekiler çok ağır basma iyice şişersin kalıp ayı ayı gibi olursun dediler ve bende son 2 ayda az kilo çok tekrar yapmaya başladım set aralarınıda 30 sn arayla yaptım bütün egzersizleri 4*20 den yapmaya başladım örneğin göğüste 3 set boyunca 20 tekrardan 30 kilo yapmaya başladım. Yani ben az kilo çok tekrar yapsammı daha iyi olur yada 3*12 den basabildiğim kadar ağırlık mı basıyım arkadaşlar yardım edin lütfen ben kalıplaşmak istemiyorum bacak,kalça,bel,karın burdaki yağları eritmek istiyorum yağsız fit bir vücud istiyorum ve artı şunuda söylüyüm ben 5 ay boyunca her programımda cardio vardı ilk 15 dk cross bütün egzersizleri yaptıktan sonra 25 dk koşu ve 10 dk bisiklet ve haftada 4 gün gidiyorum salona ve protein diyeti yapıyorum yağ şeker tuzu azaltmış durumdayım.Evet arkadaşlar yardımınızı önerilerinizi bekliyorum.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığı açıklayıcı değildir

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için
    buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş