Yardım edin lütfen.....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dextree tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. dextree

dextree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm size sorum olacak 167 cm boyunda 76-78 kilo arası oynayan bi kilom var vücut yağ oranım ise %25 lerde ben bunu %10 lara yada 15 lere çekmek için kaç ay uğraşmalıyım düzenli beslenme ile diyetle tabiki düşer mi illaki spor yapmalımıyım bana yardımcı olursanız minnettar olurum size şimdiden cvp bekliyorum diyetisyene gitmekle spora gitmek arasında kaldım bi yol gösterin lütfen.

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    İlk öncelikle ısmarlama vücut olmaz bunu kafanın bir tarafına yaz.Şimdi bugün hastaneden randevu alıp yarın bir diyetisyene gidiyorsun.Düzenli beslenmek sadece yağ oranını düşürmek için değil sağlıklı yaşamak içinde önemli.Düzenli olarak kardiyo antremanlar yaparak bu işin üstesinden kolaylıkla gelirsin.Resimlerini görmediğimiz için şu kadar zamanda olur diye saten belirtmek kahinlikten öteye gitmemektir.Bizlerde kahin olmadğımıza göre....

Dwight Howard bunu beğendi.
  3. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    soncirit inde dediği gibi düzenli beslenmek ile birlikte yap yakımı için kardiyo yapman gerekiyor, yürüyüş bandı, cross aleti, ve bisiklet gibi : )

4. kralmert1997

kralmert1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelike düzenli besleneceksin şart. Sonra düzenli olarak spor yapıcaksın.

Yağ oranın düşecektir.

5. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    kişiden kişiye değişebilir metabolizman hızlı çalışıyorsa daha çabuk olur bence hem diyetisyene git hemde spora başla

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    İkisine birden gitme sansın varsa o şekilde yap ama spor yapmadan %10 ları görmek için çok çok sağlam genetik yada seneler lazım.

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    hem spor hem diyetisyen derim eğer ikisine gitme imkanın yoksa uzman bir diyetisyene görünebilirsin spor salonundaki gibi olmasada gitmedende bir şeyler yapabilirsin eğer hiç birine gidemem diyorsan forumda beslenme bölümünü okuyup bilgilenebilirsin.

Sayfayı Paylaş