yardım edin arkadaşlar boy ile ilgili

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Oguz Ka. tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Oguz Ka.

Oguz Ka. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba artık arkadaşlarım arasında çok kısa kalıyorum ortamlarda falan bunuda cidden takıntı haline getirdim bu boy ile ilgili 2.konum arkadaşlar size ayrı bikaç soru daha sormak istiyorum
    supratall diye bir ilaç varmış boy uzatmak için takviye sizce bunun bir yararı olurmu yada tam aksine zararı ?
    birde bi çelişki var kimileri nekadar uzun süre koşu yaparsan okadar çok boy uzatma hormonu salgılanır diyor kimileride uyuyunca salgılanır diyor evet biliyorum uyuyunca salgılanıyor ama koşarkende bu durum söz konusu oluyormu ?
    basketbolu pek sevmiyorum evde barfiks aletimde var 3-5 kere çekiyorum yorulduğumda asılı kalmaya çalışıyorum ve fitness da düşünmüyorum bunun yerine yüzmeye gitsem bir faydası olurmu ?
    ve son olarakta yazın önere bileceğiniz bir program varmı ? herhangi bişey besin programı, egzersiz programı falan ?
    bu arada
    boy:1.63
    kilo:60
    abimin boyu:173
    babamın boyu:1.60
    annemin boyu:1.55

şimdiden teşekkürler :)

2. Oguz Ka.

Oguz Ka. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    24 görüntülenme 0 yorum. Bi yardım edecek yokmu arkadaşlar ya.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş