Yardım ederseniz sevinirim yeniyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ryukdergangster tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ryukdergangster

Ryukdergangster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bodyforum.tr deki abiler ben 14 yaşındayım 8.sınıfa gidiyorum ve kas çalışalı yaklaşık 1,5-2 ay oldu hatta 2,5-3 de olmuş olabilir ben yazın 68 kiloydum ve pek birşey yemedigim için 60 kiloya düştüm ve kas çalışmaya karar verdim ama size bi danışmak istedim ben spor salonuna gitmiyorum çünki annem izin vermiyo -,- boyum kısa kalırmış nese evde şu videolardaki hareketleri yapıyorum

Cardio olarak : bunun ilk 10 dakikasını yapıyorum aynı zamanda ısınmak için ve vaktim yoksa kendim 2 dakika ısınma hareketlerini yapıyorum

videonun ismine aldanmayın 1 ayda kas çıkmaz ^^ nese bu videoyu yapıyordum

fakat bi süre sonra artık yeterince karın kasımın yanmadığını hissettim ve bugün buna geçicem sizce bu videolar ile yeterlimidir ve son sorum şu ben günde çok fazla yemem ve kas çalışan biri olarak normal beslenirim sizce yanlışmı yapıyorum ek protein tozu falanda kullanmıyorum sizce ne yapmalıyım?

Şimdiden Teşekkürler :)

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Protein tozu için çok erken onu çok daha sonra düşünürsün.
    Vücut ağırlığı ile yapabileceğin çok fazla egzersiz bulabilirsin forumda , karın olayına gelince çok fazla kasmana gerek yok bence 2 günde bir 3 günde bir çokta ağır olmayan bi programı uygulayabilirsin
    Eğer salona gideceğim diyorsan pullover , barfix hareketlerini şiddetle öneririm ve daha fazla araştırma yapmanıda tabi , başarılar

3. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle kaslar iyi beslenme ve iyi dinlenme ile gelişir.Öncelikle bunu kendine kabul ettirmen gerekli.Protein tozu falan senin yaşında hiç gerek yok.Fitnes tipi hareketler senin için yeterli olur.Evet boy uzamasını bir miktar etkileyeceği burada profesyonel arkadaşların makalelerinde de mevcut.Ama basketbolda bir spordur.

Sayfayı Paylaş