Yardım ederseniz çok sevinirim..!!..!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Slalom tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Slalom

Slalom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Buralarda çok yeniyim ve bu yüzden herkesin olduğu gibi benim de birkaç sorum olucak.
    Boy:183
    Kilo:67
    Yağ oranımı hesaplayamadım daha doğrusu nasıl yapıldığını bilmiyorum fakat en azından fit bir vücudum olduğunu düşünüyorum :)
    Bu şekilde antrenmanlara her ne kadar uzak olsam da 3 sene düzenli olarak yüzmeye gitmemin bana epey faydası oldu.Takıma girdiğimde okulla beraber yürütemediğim için maalesef bırakmak zorunda kaldım. :( bu yüzden 2 senedir aktif olarak spor yapamıyorum.

Öncelikle hayatımda hiçbir şeyi düzenli yapamayan biriyim ve bu yüzden hem vücut geliştirme hem de düzenli beslenme şeklinde birşey benim için söz konusu olamaz. :)
    Öncelikle bu işin beslenme ile fazlasıyla ilgili olduğunu biliyorum fakat düzenli bir beslenme programına uyamam sorum şu ki beslenme dışında çalışacağım egzersizler bana ne kadar fayda sağlar
    Bir diğer sorumda nereden,nasıl başlamalıyım(nasıl bir program yapmalıyım) (Sadece karın kası yapıp diğer bölgelerimin cılız kalmasını istemiyorum yani
    olucaksa hepsi olsun :))
    Ayrıca soğuyarak bırakmak istemiyorum tekrar bunu epey yaşadım başladım bıraktım başladım bıraktım bu konuyu nasıl aşabilirim? çok çabuk sıkılıyorum?bu konu kendim halletmem gereken bir konu biliyorum ama tavsiyeleriniz olabiliceğini düşündüğüm için sordum..

Yaz tatilinde spor salonuna yazılmayı düşünüyorum fakat o zamana kadar evde çalışmayı düşünüyorum yani tabi bıkmadan usanmadan devam edersem :D
    Kollarım epey cılız karnımda hacimli duruyor fakat gözle görülür bir şey yok
    Sorularım bu kadar bir de bana başlarken vericeğiniz tavsiyeleri de bekliyorum..
    Şimdiden teşekkür ederim..

2. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
  3. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    kardeşim doğru yoldasın ....

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş