Yardım ederseniz çok sevinirim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yetkinsahinbay tarafından 28 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yetkinsahinbay

yetkinsahinbay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben 15 yaşında kilo vermeye çalışan boy 1.67 kilo 72 bel 89 cm basen 98 cm omuz 107 cm programım 1 gün kardio ve 1 gün vg olarak yapıyorum.Son zamanlarda okuduğum konular yorumlar makaleler çok kafamı karıştırdı ve çözümü bu foruma üye olup burda sizden yardım istemekte buldum.Ben kilo vermeye çalıştığım için yeterince beslenemiyor ve bu yüzdende proteini yeterince alamıyorum. Kardio günlerinde 3 kere yürüme bandında 6.1 km hız ile yürüyorum ilki 20 ikincisi 25 üçüncüsüde 30 dk olmak kaydıyla toplam 75 dk hızlı tempolu yürüyüş yapıyorum. Vg yaptığım günlerde ise bütün kaslarımı çalıştırma gereği duyuyorum zaman bol olduğundan dolayı :) ve bunuda vücudumu ikiye ayırarak bi bölümünü sabah bir bölümünüde akşam olmak kaydıyla yapıyorum son zamanlarda okuduğum kadarıyla günde 1 saatten fazla yürüyüş koşu kas kaybına neden oluyormuş ve ben bu konuya çok kafam takıldı ve proteinide az aldığım düşünülürse :( burda sizden tek birşey istiyorum yeterli proteini nasıl ve nerden karşılayabilirim ve kas kaybı yaşıyomudurum.

ÖZET:15 yaşındayım 72 kg'mım 1 saat 15 dk yürüyüş yapıyor ve diette olduğum için kas kaybı yaşıyomudurum(yeteri kadar protein almadığımı düşünüyorum)kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

bana bir diet ve kardio ve vg günlerimde neler yapmamda yardımcı olursanız size çok minnettar kalırım çoğunuzun yaşı benden büyük ve bu yüzden bende sizin izinizden gittiğim için bana yardım ederseniz çok sevinirim.dumbelllls

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim cardio sabahları 45 dk yaparsan senin için yeterli 1 saati geçersen vücut kalardan yer 45 dk yi geçme yeterli poteinede yumurta beyazından yağsız lor peynirinden hemde ucuz tavuk fleto light süt gibi ürünlerden karşılayabilirsin antemanda haftada 3veya4gün vg yaprsın 2 günde sabhları cardio yaprsan senin iin iyi olaccağını düşünüyorum

Sayfayı Paylaş