Yardım eder misinz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gladiatus tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gladiatus

Gladiatus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abilerim ablalarım ve belki arkadaşlarım ben 14 yaşındayım hentbolcuyum ama ufak bir kilo problemim var hentbolcuyum fena da değilim bu işte her neyse ben bu yaz fitnesse başlamayı düşünüyorum da gidip sordum spor salonun birine öğrenciye 80 lira dedi bana da fena gibi gelmedi ama ben şuan 1,70 boyunda 65,5 kiloyum yazın sadece fitness ve hentbola yüklenmek istiyorum fakat fitnessta sadece kardio yap diyorlar bana ama ben karın kası,adonis ve mümkün olursa birazda kol çalışmak istiyorum sorun şu ki boyun uzamaz diyenler falan oluyor sizin bana önerileriniz ne ( Sadece son yazdığım değil genel olarak) uzun olduysa biraz özür dilerim..(Ayrıca hafif yağ problemim de var)
    Edit : ayrıca gittiğimde hocalar orda bana beslenme ve çalışma programı verecek mi?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link :
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş