Yardım Edebilicek Varmı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve an4rshy tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. an4rshy

an4rshy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    BB Sporuna Yeni Başladım Amacım Tabiri Caizse Hayvan Gibi Olmak Deyil 5 Aydır Gidiyorum Salona 117 Kiloydum Basladıgımda suan 96 Kiloyum il 1 Ay Bişey Kullanmadım Sonraki 20 Gün Musslepharm L-karnitin ve Haydroxy cut Kullandım Agır Geldiği icin Bırakdım
    Suan Bunları Kullanıyorum Değiştirmem Veya Eklemem Gereken Birşey Varmı Sizce + Olarak Kilo Vermem Durdu Bu Ara Nedense Veremiyorum 85 e Düşebilirsem Küre Girmeyi Düşünüyorum
    MUSCLETECH CLA 1000 MG
    MUSCLEPHARM L-Carnitine
    Ultimate BCAA 12.000 ( Toz )

DYMATIZE creatin

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kilo vermeniz yavaslamasi normaldir vucut korumaya aliyo falan durumu var devam diyete kalori acigi birakin..yasiniz kac bu arada kür icin erken daha yeni kilo verdiniz vs buyumek degil amaciniz hem sabirla ulasabilirsiniz hedefinize

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    5 aydır salona gidiyorsun, 4 tane supplement kullanıyorsun, kür düşünmeye başlamışsın ve neden kilo veremediğin hakkında bir fikrin olmayacak kadar bilgisizsin.

Kaç yaşındasın?

Steroidleri unut, beslenme bölümündeki bütün sabit başlıkları oku. O zaman kadar sadece proteini sabit tutup yediklerini azalt.

4. an4rshy

an4rshy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yasim 29 cok bi diyet yapdigim soylenemez is geregi ne gelirse onu yiyoruz gibi bise ekmek yemiyorum sabah 7 de kahvalti 12 de corba 6 7 gibi tavuklu salata arada da meyve

Sayfayı Paylaş