yardım ! bilek güreşi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berxtr tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berxtr

berxtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle herkese merhaba .
    ben 19 yaşındayım bilek güreşinde çok iyi olmak istiyorum dumbell alma yada body e gitme gibi bi imkanım yok doğal yollarla(şınav vs..) bileklerimi nasıl güçlendirebilirim 1,5 aydır evde doğal kas çalışıyorum kendi yaptığım ağırlıklarla bişeyler yapıyorum ancak bilek konusunda ne yapsam fayda göremedim uzmanlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler...weightlifter

2. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    uzman değilim ama yumruk üstünde çekilen şınavın bileği geliştirdiğini ayrıca bir yere bileği koyup dambılla bilekten oynatma hareketininde yararlı olduğunu duymuştum..

3. berxtr

berxtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle yardımın için teşekkürler
    yumruk üstünde şınavı uzun zamandır yapıyorum pek fazla bi etkisini göremedim ve dambıl alcak durumum şu anda yok başka alternatif varsa yardımlarınızı bekliyorum

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bılek guresınde cok ıyı olmak ıstıyorsun ama salona gıtmek ıstemıyorsun ımkansız ozaman ıyı olman . salon olarak sadece vucut gelıstırme salonu dusunme bılek guresı egıtımlerı veren bu tıp calısmalar yapan bır cok spor salonuda var onlardan bırıne gıtmeden egıtım almadan hıc bır teknık senı ıyı yapamaz

a ben vucudumdakı onkol dahıl bırcok kasları sakatlamak ıstyorum bu hosuma gıder dersen bısey yapmana gerek yok her gun 1-2 kez arkdaslarınla sıkı maclar yap en kısa zamnda sakatlancaksın zaten

eger durumun yoksa salona gıtcek vazgec bence bu sevdadan cunku bılek guresı bırcok sakatlıga davetıye cıkarır yanlıs yapılırsa

5. berxtr

berxtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yardımınız için teşekkürler o dediğiniz bilek güreşi için özel eğitim veren salondan nerede bulabilirim

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum...23493.html?t=23493&highlight=bilek+g%FCre%FEi
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-t2883.html?t=2883&highlight=bilek+g%FCre%FEi
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bilek-g-re-yap-yor-t7662.html?t=7662&highlight=bilek+g%FCre%FEi

Arama Kelimeleri : bilek güreşi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş