Yardım-öneri- yada hepsi :)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mehmetask tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    arkadaşlar ben 4-5 aydır Vücut geliştirme yapıyorum fakat 2 aydır ara verdim ramazan okul derken şimdi gine başlıyacam size ilk sorum boyum 1.73 kilo 62-63
    fazla kilolu değilim yani 2 ayda biraz yağlandım diyeceğim şuki bilirsiniz definasyon yaz aylarında sıcak dönemlerde olur bulkta soğuk dönemlerde ben definasyon yapmak istiyorum çünkü vücudu tam bi toplayıp sonra bulka girmek istiyorum
    sizce definasyon mu yapayım yoksa bulkmu ama saten soğuklara 1 ay kaldı şunun şurasında 1 ay definasyon yapmak istiyorum sizce nasıl bi beslenme programı yapayım yani sizden istediklerim sadece biraz öneri

sabah
    -3 tam yumurta
    -1 domates
    -1 bardak cay
    -2 dilim ekmek
    -ortalama 100 gr peynir
    - 2 kaşık zeytin

öğle arası okuldan gelince
    -yarım tavuğu parçalayıp yarınısı yiyecem
    -pilav yada makarna 1-2 tabak
    -1-2 bardak ayran
    akşam üstü okuldan dönünce antremandanda önceki
    -pilav yada makarna
    -öğleden kalan tavuğu yiyecem
    -1-2 bardak ayran

antreman

akşam yemeği
    -sebze yemeği(ne olacağı evdekilere bağlı ::) 1-2 tabak yerim
    -2-3 dilim ekmek

gece yatmadan önce
    -2-3 bardak süt
    -eğer gece acıkırsam omlet de yapabilirim

Evet arkadaşlar definasyon beslenme programım bu tabi antremanda var
    hergün tek yada 2 bölge çalışmayı düşünüyorum önceden tek bölge çalışıyordum şimdi 2 bölge çalışıp 5 er set 2 bölge düşüyorum 8-15 aralığında
    dinlemenlerde kardiyo yapıcam karın kasları iyice belirginleşsin sonra bulka giricem şimdi diyeceksiniz karın kası merakı yok sadece o şekilde yağlardan kurtulduğumu hissediyorum :)

birde şunu merak ediyorum eczanelerden ne alabiliriz çok makele var ama anlamadım yani eczaneden ne alabiliriz ve ne işe yarar ?
    arkadaşlar lütfen öneri söyleyin

Sayfayı Paylaş