yardımınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rottweiler tarafından 27 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rottweiler

rottweiler Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilg. Yazılım Teknisyen
    Yer:
    İst.
    s.a. arkadaşlar ist. geldim geleli spordan uzak kaldım 1,5 sene oldu ben hala evde spor yapabilirmiyim diye düşünüyom eskiden 7,5 ay body yaptım ve çok faydasını gördüm seviyorumda bu sporu hemde çok ama burda ben bilg. yazılım firmasında çalışıyorum servislere çıkıyoruz ev pendikte bi gün avcılarda bi gün taksimde bi gün üsküdarda saat 6 da 7,5da iş bitiyo doğal olarak bu şekilde hem yanında spor malzemesi taşıyamıyon hemde spor salonuna yetişme olayın olmuyor sabit yerim yok evde spor yapsam fazla maliyeti olmadan evime doğru aletleri alsam doğru kişilerden iyi bir program alsam evde çalışsam diye düşünüyom ama kime sorsam yok evde olmaz body salonuna git diyorlar tamam tabiki salon daha iyi bende istiyom ama malum durum ortada bu kadar uzatmak istemezdim ama düşünmekten delirdim belki sizinle paylaşarak bi fikir verirsiniz diye düşündüm bilgi veren arkadaş olursa sevinirim şimdiden teşekkürler herkeze kolay gelsin.

2. rottweiler

rottweiler Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilg. Yazılım Teknisyen
    Yer:
    İst.
    cevap yazan yokmu???

3. Pump Forever