Yardımınıza acil ihtiyacım var. Evde vücut yapma hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tigerr tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tigerr

Tigerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim sizin yarıdmınıza ihtiyacım var. 15 yaşındayım, 1.75 boyundayım. 40 gün önce 78 kilo felandım inat ettim şuan 69 kiloyum ve vücut yapma işine kafayı taktım. Fitness salonu yok çevremde ve malum okul var + futbola gidiyorum yani biraz meşgulum. Bende evde vücut yapmaya karar verdim. Okuldan geldikten sonra 6 saat aralıksız mekik, şınav ve biceps çalışıyorum 10 kg lık dambıllarla. 2 haftadır böyleyim fakat bende hafif bi göbek var bunu eritmek istiyorum. Karın kaslarım başka bir deyişle baklavalarım çok hafiften belli oluyor. Diyetteyim, hergün protein ağırlıklı besleniyorum (yağsız süt, yoğurt, yağsız tonbalığı, yumurta, tavuk eti) 2 haftam böyle geçti ve böylede devam edeceğim. Eğer ben fitness'e gidemiyorsam fitness bana gelecek dedim ve şunları almaya karar verdim.

Kol ve omuz kasları için bu dumbell set
    Altis DS40 50 kg Plastik Köşeli Dambıl Set Kutuda - Spor / Fitness - Hepsiburada.com

Karın kasları için 96TL lik güzel bir mekik sehbası ve olmazsa olmaz diye düşündüğüm (protein tozları hakkında fazla bilgim yok sadece tavsiyeleri okudum) MuscleTech NitroTech 1800gr + shaker hediyeli. fiyatı ise 150 TL. 1800gr beni kaç ay idare eder

eğer bunları alırsam ne kadar sürede hayal ettiğim kaslı, sixpackli vücuda sahip olurum. dediğim gibi evde bomboşum. en az 3-4 saat çalıştım diyelim kaç ay sürer. teşekkür ederim okuduğunuz için

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    6 saat araliksiz ????? Bu ne siddet bu ne celal sen kas yapayim derken elindekinden olcaksin haberin yok . Kaslar calisirken degil dinlenirken gelisir bunu ogren once sonra arama yapmadan direk konu acmayin evde yapilcak antreman programlari beslenme sekilleri vs vs cok fazla dokuman var zaten forumda bu usengeclik niye ? Ayrica acelen ne hemen sixpack mukemmel bi vucut diyosun daha yeni basliyo hemen tozlara abaniyosun bu hirsla yaptigin spor sadece zarar verir sana hem vaktin gider hem sagligin hem paran . 3 ay agir antremanlardan sonra protein tozu kullanilmaya baslanir eger kullanicam diye diretiyosa o zamana kadar vucuttaki protein yeter . Beslenmen yanlis konulara bak ornek programlari incele

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş