Yardımınız gerekli;

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mustafa İnci tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mustafa İnci

Mustafa İnci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayırlı ramazanlar öncelikle.
    Arkadaşlar ben 6 ay BB yaptım sonra bırakıp şehir dışına okulu gittim, nerden baksanız 1 yıl boyunca antrenman yapmadım.
    Şimdi tatil için memleketime geldiğimde ilk işim salona gitmek oldu. Ancak benim şöyle bi sorunum var benim kol kasım, iç pazum çok kısa ve ince her ne kadar uğraştıysamda ne uzatmayı ne de kalınlaştırmayı başaramadım. Benim 3 aylık bi antrenman sürecim olacak (Ekime kadar) bu süre içersinde hacimlenmem diğer bir deyişle şişmem gerekiyor. 1.82 boy, 72 kiloyum. Ek besin olarak ne kullanmam gerekir, kol kaslarım için ne yapmam gerekir, çabuk hacimlenip şişmek için ne yapmalıyım? Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim, iyi forumlar, hayırlı ramazanlar.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    kaptan amerika ilk yenilmez filminde bi iğne görmüştüm birkaç dakika sürüyor işlemi ondan tavsiye ederim hemen hacimlenebiliyorsun 3 ay fazla bile

Lorethlorien, doxux ve fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  3. Mustafa İnci

Mustafa İnci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şişmekten kastımı anlayamamış olman bir ironiydi hocam. Fit bir görünüm kazanmak istiyorum. Senin avatarında ki gibi değil yani. Yardım istedim sadece komik esprilerini salonda arkadaşlarına yap :)

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    çabuk hacimlenip şişmek için ne yapmalıyım? demişsin neden ironi olsun şişmek diyorsun şişmek demek fit olmak demek değil :) neyse çok tartışma konusu yapmayayım şevk kırılmasın. oruç tutmuyorsan eğer işin daha kolay ama oruç tutuyorsan sıkıntı olur, günde 140gr kadar proteinle birlikte 300-350 gr karbo al ve günlük 60-80 gr civarı kaliteli yağ al. Ek takviyeler etkisini uzun sürede gösterir spor önceleri hariç, eğer performans istiyorsan nox alabilirsin ama yaz sıcağında sıkıntı yapar :D bol bol su tüketebiliyorsan biraz kreatin alabilirsin

5. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    bu istedigine ek besinle falan ulasamazsin adi ustunde ek - takviye ;) 1.onceligin cok iyi beslenmek olacak 2. dinlenme ve son olarak antrenman ;) ilk 2 si duzenli oldumu gelismede olacaktir. ama cok acelecisin bu spor sabir isi ve ne yazikki butce isi. tavuk et yumurta derken epey maliyetli malesef

6. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    140 gram proteine falan gerek yok karbon hidratı düşük alma 110 gram işini görür klasik bilgiler yazmış arkadaşlar toZ falan alma tozla vucut büyümez doğal beslen

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş