yarın primolan kürüne başlıyorum

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve sovereign tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    ilk kürüm. 4 ay boyunca 2 haftada bir 200mg alıcam aksini söylemezseniz.
    2 aydır çok iyi bir supplement kürü yaptığım halde gelişme gösteremedim.ve buna karar verdim kararım kesindir caydırmaya çalışacak arkadaşlar olabilir lütfen yapmayın sadece akıl verin :)

2. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    2 haftada bir 200prima hic bisey yaramaz yaramadıgı gibi sahsi fikrim testesteron salınımınada baskılayacagı icin hatta dahada olumsuz olur gibi kaldı ki 4 ayda bi hayli uzun hele ki ilk kur icin...

3. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    peki ne önerirsin kdtt? testesteron öneriyorlar ilk kür için oda yumurtalıkları ufaltıyormuş.4 ay yerine 2 ay yapıp haftada 200 alsam?

4. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    simdi bastan cok kesin konusmussun yoksa benim onerim farklı olur ama bence ac biraz oku illa kur yapıcaksan,oldu bittiye getirme yanı.Cok fazla olasılık var kurde basına gelebilicek hic bisey bilmeden baslamak en kotusu en basit kur bile yeri geliyo cok komplexlesebiliyor.Ne yiyeceksin ne iciceksin nasil besleniceksin onlardan haberdar mısın?kg basına minumum 6 7 gr temiz karbonhidrat en azından 2 2,5 katta protein almak kolay is deil ve bunları cok duzenli hic aksatmadan yapıcaksın..Belki 2 3 ay hic icki icmiceksin yaglı tuzlu yemiceksin sence piskolojisi kolay mı ha tmm ben bunların hepsini zaten rutin sekilde yapıorum ve ona ragmen tıknadım diosan,yap tabi kür ama resim seninse inan o sınırda deilsin simdi ypıcagın kur ilerde ziplayacagın yerde isine yaramıcak sırf acele ettigin icin.Oku bunları 2 3 kere dusun yine eminsen bilki testesteronsuz kurde olmaz :D

demir00 ve sovereign bunu beğendi.
  5. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.108
    Ödül Puanları:
    103
    Oral yoldan alınan 2 gün etkili Primolan bile doğal gonadotropin seviyeni %65'e kadar düşürebilir ki sen 4 hafta etkili olan iğne vurulacaksın. Comparative Studies about the influence of MetenoloneAcetate and Mesterolone on hypophysis and male gonads. Arzneimittelforshung. 1970 20(4) 545-7

6. negola

negola Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Primabolan zaten haftada 400 mg. dan aşağı dozlarda etkisi zayıf kalır. Erkekler için etkili dozun en az 350 mg. olması gerektiği kaynaklarda belirtilmiştir. Ve tabii ki kür süresi de 12 hafta olmalı. Bence kür sonu pct de gerekir.

sovereign bunu beğendi.
  7. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    dostum madem yapıcaksın , yağıcaksan etkili birşey yapda vucudunun gorecegi zarar karsılıgında bir işe yarasın bir gelişme elde et. oncelikle testo suz kur zaten olmaz. haftada 250 enantat yada 500 enantat ekleyebilirsin 8 hafta boyunca haftadada 300 mg primobolon koyarsın. 2 aylık kur zaten vucududa cok hasar verir sakıncalı. Bu işi cok cok dah iyi bilen hocalarımızdan forumda yardım alabilirsin. ama senin dediklerin başlı başına yanlış hic yarar alamazsın + zarar getirir sana

sovereign bunu beğendi.
  8. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Bana sorarsan ilk kuru sadece testo kuru yap haftada 250 mg testo enantate 3 aylık kur sana yeter.Ama ilaa priobolan kullanıcam diyorsan yien 3 aylık yap haftada 300 mg primo 300 mg testo enanthate kulanabilirsin. Sırf Eczaneden yapıcam dersen 12 haftalık -haftada 300 mg primo vede 300 mg sustunaton(ilk kur icin komplike ilac ama yinede kullanabiirsin en azından gercekmi derdi olmaz).

9. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    aka1453 hic mi eczaneye gitmedin kardesim 300 sustanon neymis nasil bolucek onu 250 500 neysede 300 komik yaw + ilk kurden 12 hafta sustanon ne kadar kolay tafsiyeler veriyosun...

10. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    KDTT yaw nasıl mı bolucek 1 ml 300 se sırıngada çizgiler varya orada biraz matematik devreye girecek kalanı da diğer şırıngada steril 1 ortamda saklayacak.12 haftalık kür uzun esterli ilaçta sadece testo ise ağır değil bunu ben deil bütün kaynaklar söyler.Ki prantez iiçini okursan sustunaton tavsiyesinin ilk kür için komplike olduğunu da söyledim.Orada 300 primo kullanıcam dediği için 300 lük tavisye ettim asıl maç primo ile testo nun aynı oranda olması.300 mg da başlangıç için çok ağır olmasada KDTT daha hafifide olabilir ama primo 300 den asağı vücudda istediği etkiyi zor alır.Hatam olabilr düzeltirseniz sevinirm , amacım kimseye yanlış bilgi vermek değil bildiklerimi paylaşmak.

11. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yok orda demek istedigim 250 veya 500 kullanımı daha rahat olur istedigin kadar ugras cok steril kalmaz.Bide simdi herseyin etkin dozu tam kitabına gore yapıcaksak testesteronun etkin dozuda 500 den baslar ama ben resime bakıyorum ve bu arkadasın henuz 20 yasındayken buna ihtiyacı olmadıgını dusunuyorum ;) olay bu sitem yok

12. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben anlamadım şimdi Haziran 2008 den beri aktif olarak forumdasın 373 tane mesajın var bi 10 katı kadarını da okumuşundur şüphesiz ve 2 aydır supplement kullanıyorum bir işe yaramadı, ve 2 haftada 1, 4 ay boyunca 200mg primobolan (ayrıca yanlış yazmışsın ismi başlığa) kullanacağını söylüyorsun ve kararının kesin olduğunu.
    Beni yanlış anlama sakın ama, uzun zamandır forumda olduğun için bunu söylüyorum, nasıl olupta bu kadar okuyup araştırdığın halde, 2 ayda supplementlerden gelişme gösteremediğin yargısına varıyosun.
    2 ayda ne olabileceğini düşünüyorsun ki.
    hayır yeni üye olsan bu başlıkta sana denir ki beslenmen nasıl neden işe yaramadı supplementler, azda olsa bi fayda görmen gerekirdi vs vs.
    Bence steroid kullanmaya başlamadan önce beslenmeni tam anlamıyla kusursuz hale getirmen gerekli sevgili sovereign.
    supplementler beslenme yoksa hiçbir işe yaramaz. sende beslenme zayıf ki supplementler işe yaramamış steroid nasıl işe yarasın beslenmen kötüyken.

Eğer fotoğraftaki sensen, bence şunu kullan bunu kullan o doz işe yaramaz yerine, supplementlerin neden işe yaramadığı konusuna odaklanalım.

bozokaydin ve zuzu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş