Yarın Gainer alcam tavsiye lütfen?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve allenwalker tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. allenwalker

allenwalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.78 boyum 70 kg 8 aydır body'e gidiyorum kararsız kaldığım 3 gainer var hangisi avantajlı ve hangisinden fayda daha fazla görürüm?
    Optimum Mass Serious 5.454 kg'su 180 TL
    Hardline kampanyalı malum argine ile 150 TL
    Multipower Hyper Mass 1,5 kg 55 Tl veya 7 kg 219 TL
    İçieriğe ve antreman sayısına göre avantajlısı hangisidir? Tavsiyelerinizi bekliyorum:D

2. allenwalker

allenwalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fikri olan yok mu hiç?

3. TunçayE

TunçayE Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate Iso Mass Gainer kullandigim en iyi gainer tartismasiz icerigini diger gainerlar ile karsilastirirsan sende farki gorursun

StormBlast bunu beğendi.
  4. allenwalker

allenwalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz pahalı geldi bana multipower alıcam sanırım.

5. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    gainer dediğin karbonhidrat içeriği olarak yüksek şeker bulunduran besin destekleri. içerisinde protein, creatin vs vs ihtiva ediyor ama bence şekere para verme.

iyi bir beslenme programıyla kilo alabilirsin. forumda çok güzel beslenme tavsiyeleri var. illaki besin desteği diyorsan, whey proteini ve creatin.

ama lor, pirinç ve bulgur pilavı, makarna ve patates haşlaması, ton balığı ve tavuk göğsü varken insan daha ne ister?

6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Serious Mass ı incelersen 350 gr da sadece 30 gr şeker bulundurdugunu goruceksin işi anlamıyorsunuz kreatin glutamin bcaa tamam ayrı tamam ama kritik birleşimlerle vucuttaki etkileri yadsınamaz hale geliyor .

Ben Serious diyorum yada Progainer

7. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence Prolab N-Large2 almalısın % 34 ü protein yani her porsiyonda 52 gr protein var bcaa glutamin arginin de var . Ultimate Iso mass gainer kadar kaliteli olmasada onun ayarında bi gainer . Alınacaksa bunun gibi bişey olması daha mantıklı olur yinede karar senin

8. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Yazdıklarının hepsini unut ve Ultima İso Mass Extreme Gainer al. fiyatı 5 Kilo olduğu için 300 lira . Diğer markaların ürünlerinin ağırlıkları 2.1 - 2.5 kilo arası değişiyor ve 180 liradan düşünürsek 60 lira kardasın ancak gelişim açısındanda çok çok daha karlı çıkacağına şüphen olmasın. İçeriğini araştır derim . 8 aylık geçmişin olduğuna göre gayet kullanabileceğin bir ürün.

9. allenwalker

allenwalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize teşekkürler ama dün gidip Multipower Hyper Mass 3000 aldım. 1,5 kg x 3 adet : 165 tl tuttu 1,5 ay sonra gelişimin yarar ve faydalarına göre ya devam edicem ya da yorumlarınıza göre başka bir ürüne geçicem.

Sayfayı Paylaş