yarın 3 aylık body bulding e yazılıcam bi bakarmısınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Baştan söyleyeyim yemek yiyemiyorum yani karnım acıkmıyor needndir bilmem anca yemek saatlerinde yiyorum okadar yoksa canım istemiyor neyse konuma döneyim 1 ay içerisinde 4 5 kg vermek istiyorum rahat 3 km yürüyorum günlük salonda 1 gün agırlık 1 gün koşu bisiklet flan onlarla ugraşıcam bu şekilde antreman sistemim olacak sabah 4 yumurta beyazı tuz yok 3 dilim ekmek 1 bardak şekersiz süt öglen genelde yemek yiyemiyorum içim almıyor akşam ekmeksiz çorba yada salata bu şekilde 1 ay sonunda sonuç alırmıyım

2. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Bu kadar az yemeğe metabolizman durma noktasına gelmiştir senin. O yüzden düzenli olarak yemek yemediğin sürece benim tahminim çok zor kilo verirsin.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu şekilde beslenirsen vücuduna zarar vermekten başka birşey yapamazsın. Vücuduna ihtiyacı olanı vereceksinki karşılığında sana pozitif anlamda geri dönüşü olsun. Ayrıca uzun vadede sağlık konusundada sıkıntı yaşayacaksındır. Doktora görünmek faydalı olacaktır.

4. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bilmiyorumda az yemek yemiyorum yani sabah yarım ekmek akşamda aynı normalde su ideal derece içiyorum günlük 2.5 3 lt civarı su o şekilde halsizlik drumu yok enerjik birisiyim arkadaşlarımın gitmek istemedigi yerlere yürüyerek rahat giderim bide sigara içiyorum belki o yüzdendiz

Sayfayı Paylaş