Yarım kilo baklava ve hazin son

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mertkln tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar bu konuyu ben yaptım siz yapmayın diye açıyorum. Bu yaz ortasında evden uzaktaydım yeni dönmüştüm zaten düzensiz ve sağlıksız beslendim epey yağlanmıştım ve 2 gün öncede son bir kaçamak yapıp bırakıyım dedim. 1kiloluk baklava vardı biraz yeyip bırakırım diye başladım yemeye yarısından fazlasını yedim en az 500gr belkide 650 gr felandır. 2 gün geçti bana böyle ne bol ne de dar olan pantolonum vardı onu bir giyiyim dedim pantolon acayip dar geliyor belim en az 2.5-3cm genişlemiş gibi aynada kendime bakıyorum belim çok yağlanmış. Açıkçası çok şaşırdım kısa sürede gerçekten gözle görülür bir biçimde çok fazla yağlandım. İşin kötü tarafıda 10gün içinde olabildiğince zayıflamam lazım şimdilik şekeri 0ladım. Ağustos un başında da karbonhidratı 0lıcam ve olabildiğince kilo vermeye çalışıcam hadi hayırlısı herkese "şekersiz günler" dilerim :)

2. Bonjaskyy

Bonjaskyy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bi kaçamaktan bukadar şey olucagını sanmıyorum 4 5 gün boyunca günlük 1000 1500 kalori al her sabah koşuya çıkıp iyi bi ter at yine normal haline dönersin diye tahmin ediyorum

3. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    500 g baklava = bel +3 cm bu kadar olmaz bence, genel beslenme düzeninde bir sorun olmalı.

4. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Genel beslenmem zaten yeterli 300gr civarı k.h 120-140 civarı protein ama baklavadan öncede dediğim gibi beslenmem düzensizdi ama baklava yedikten 1-2 gün sonra gerçekten gözle görülür bir değişim oldu çok fazla yağlandım.

Sayfayı Paylaş