Yarım Dönem Boşuna Spora Gidip Ter Attım Lütfen Yardım Edin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sodalayn tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    17 yaşındayım öncelikle vucudumdan bahsetmek istiyorum

arkadaslar vucudum felaket bir durumda oyle ki simdiye kadar boyle BİÇİMSİZ bir vucudu cogunuz gorememissinizdir yani vucudumdan bile tanıyabilirler beni o yuzden resim koyamam

şöyleki bende inanılmaz derecede ADONİS bulunmakta bildiginiz yag torbaları.

ayrıca nasıl tarif edebilirim bilmiyorum ama arka yani popo kısmım oldukça yaglı.

göbek yok denecek kadar hatta yok bile

ancak şöyleki gövde kısmım kız gibi yada ince bi çocuk gibi yağsız.

çok kötü bir vucudum var nasıl düzeltecegimi bilemedim bıktım ve spora boşladım fitness agırlıklı

bir yıl gıttım ama diyet miyet adam bişey demeyince hiçbir işe yaramadı

yakında tekrar başlıycam uyelıgım var ama sorum şöyle;

bir göz önüne getirin sizce bu vucudu nasıl toplarım ne gibi egzersizler önerirsiniz bende spor hocama söyliyim adamın salladıgı yok bana guven diyip duruyo ama fos biliyorum.

cevaplarınız için teşekkürler .

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bak simdi once yeni baslayanlar formundan basliyorsun, sonra beslenme, sonra yag yakimi tum sabit basliklari bitirdiginde kafanda nasil beslenmek gerektigi olusuyor, idman programini da sabit basliklardan aliyorsun ve sonra basliyorsun.

Sekillenmeyecek bir vucut yoktur, kalitsal ve hormonal bir rahatsizligin yoksa.

Iyi okumalar.

3. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    hocam zaten salona gidicem öneri bekliyorum sadece neler yapabilirim vs.

birde ya hormonal bozuklugum vs varsa nereden bilebilirim :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:15 ----------

bu arada inanılmaz kaslı bi vucut aramıyorum aradıgım sey fit olmak aynen bu sekilde

http://3.bp.blogspot.com/-QBrOAT4HR...jDXfHGPM/s1600/AC+body+shot+fitness+model.jpg

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Lütfen formu okuyunuz.Aradığınız cevapları orada bulacaksınız.Başarılar !!

5. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadasım kusura bakma maalesef oyle degil benim vucudum cok daha farklı sız durumu anlayamadınız eger konuyu okumadıysanız okumanızı onerırırım

6. brhmcr

brhmcr Guest

SAlonda neler yapabilecegin hatta program yeni baslayanlarda var.

Hormonal bozuklugun olsa genelde kendini gosterir ama illa endisen varsa git teztlerini yaptir.(Tiroit, seker, ureme hormonlari, karaciger fonksiyonlar vs)

Senin ben cok istemiyorum dedigin o vucut icin benim yillarimi vermem gerekiyor.

Biran once oku zaman kaybetme derim, daha hicbirsey bilmiyorsun bu spor hakkinda cok ogrenecegin var.

Bir de su alttakini dikaktli bir kere daha oku:

7. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    peki hocam tesekkurler son sorun sudur ;

17 yasındayım dedigim gibi vucudumu tarif ettim az cok canlanmıstır kafanızda birde hedeflediğim vucudu gosterdim.

simdiki vucudumdan o vucudu elde edene kadar sizce ne kadar bir sure gecer tahminen ? emek isi biliyorum ama genc yaslarda cok cok daha cabuk isledigini duydum bu surecin

8. brhmcr

brhmcr Guest

Unutmadan soyliyeyim o zaman, arada forum kurallarini da oku, eger forumda uzun sure yararlanmak istiyorsan.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forum-kurallar-t1581.html

Senin sorun su maddeye tekabul ediyor :) Kisa cevap vereyim gelisim doneminde muhakkak diger faktorlerde gozonune alinarak daha hizli sonuclar alinir.

24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?

9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu bahsettiğin vücudu yapmak bu kadar kolay bir şey değil. İnsanlar bu vücut için yıllarını veriyor. 7-8 ay salona gidipte sonra vücudunun böyle olmasını beklersen hayal kırıklığına uğrarsın. Beslenme konusuna girmiyorum bile...

10. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Yazını dikkatlice okuyup yorum yaptım.Yazında anlattıklarına göre hiçbir farklı durum yok.Maalesef forumu okumaya üşeniyorsun.Okuduğunda ne demek istediğimi anlayacaksın.Başarılar.

11. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yani bilmiyorum yaza kadar iyi bir vucut yapmak istiyorum ama hayırlısı ne diyim

arasında fark olsa bile birşeydir.

12. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    örnek verdiğin resim çok çok üst düzey bi vucut , hayatı boyunca çalışıp o vucudu yapamayanlar var :)

13. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    adam genç duruyo yahu :D

Sayfayı Paylaş