Yaptığım Spor ve Aldığım Vitamin Hakkında [YARDIM]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bysrtc tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bysrtc

bysrtc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım..

Üstadlar ben, 1.5 aydır hemen hemen haftada hergün evde 25-30 dakika orta derecede spor yapmaktayım..

70 kilo 1.79 boyundayım ve azıcık göbek var ve bunu kasa çevirmek için, hem mide hem kol hemde omuz kaslarımın fit gözükebilmesi için çalışmaktayım

karnımda yavaş yavaş baklavalar çıkmaya başladı kollarımdakiler ve omuzlarımda gelişmekte..

yaptığım spor : çeşitli 4 kg. çok yönlü dumbell hareketleri ve sonrasında çok yönlü mekik hareketleri (15 dakika 400-450 adet çok yönlü) ve en son 25 adet şınav

ve sonrasında şu vitamin ve balık yağını alıyorum içerdikleri şeyleri görebilmeniz için scan ettim.. resimde görebilirsiniz..

(eğer resme tıklayıp önce upload sitesine sonra ordan resme sağ tıklayıp farklı kaydederek pcnize, içeriğini görebilirsiniz)

yazım biraz dağınık oldu ama üstadlar aklınız da şöyle bir toparlayıp,bana verebileceğiniz tavsiye ve bu kullandığım vitamin ve balık yağı hakkında önerilerinizi acilen bekliyorum..

şimdiden çok teşekkür ederim

ve bunu spordan önce mi sonra mı almalıyım?

ve b12 vitamini kilo mu aldırır?

Son düzenleme: 9 Eylül 2010
  2. mmuurraatt__90

mmuurraatt__90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    b12 vitamini kullan idman sonrası öğününden hemen sonra bitane al

bysrtc bunu beğendi.
  3. bysrtc

bysrtc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için teşekkür ederim yukardaki kullandığım vitaminler hakkında yorumun var mı acaba?

Sayfayı Paylaş