Yaptığım Kombine Sizcede Doğrumu Yardımlarınız ve Görüşlerinizi Bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seckinakmaz tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seckinakmaz

seckinakmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar yaklaşık 1 seneden beri yaptıgım bb'de biraz düzensiz protein ve amino takviyesi yaptım şöyleki düzensiz derken ikisini hiç kombin etmedım birbirine cok fazla bi etkileşim göstermedi şuan ileri seviye yapıyorum ve birazda yardımlarla takviyelerimi size yazıyorum..

Weider Premium Whey Protein
    protein olarak bunu tercih ettim değerleri ve güvenilirliği ilk dikkatimi çeken nokta oldu
    Universal Amino 3001
    bunu ise hocamın verdigi tavsiyeyle dusunuyorum almayı ve son olarak
    Multipower Creatine
    açıkça söylemek gerekirse creatine konusundan her kafadan bır ses cıkıyor bırı guc verıyor bırı dahada cok kasları belırgınlestırıyor gıbı yorumlar alıyorum bunuda hocamın tavsiyesiyle almaya karar verdim sizce dogru bı kombinmi görüş ve yardımlarınızı beklıyorumweightlifter

2. CagatayGirgin

CagatayGirgin Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Whey Protein bence iyi seçim iyi yapmışsın, Universal Amino 3001 daha önce kullanan arkadaşlarım olmuştu olumlu yorumlar almıştım onlardan. Creatine konusunda dediğin gibi bi çok laf dönüyo ortada kendimde kullanıyorum çok kısa sürede iyi kaslanma yapıyo ama bıraktınmı hemen sönüyo :) yinede iyi bi kombinasyon

3. seckinakmaz

seckinakmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler yorumun için :)

Sayfayı Paylaş