Yanağımda çukur var (SS'li)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve pyro64412 tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pyro64412

pyro64412 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aynaya falan baktıgımda da çok rahat belli oluyor. İnsanlar da fark ediyor zaten. Fotoğrafta çok belli olmamış olabilir.. Bu sorun önceden yoktu nasıl
    oldu bilmiyorum.

1,78 boy 58 kiloyum.

Sizce yazın yağlı beslenerek kilo alsam orası dolgunlaşır mı ?

Arkadaşlar ayrıca yazın ygs-lys hazırlanmam lazım.. Fen lisesindeyim spor salonuna gidemem.. Bütün gün yemek yiyip ders çalışabilirim.. Evde dumbell var 3kgx2 bir de işte şinav mekik çekebilirim..

Biliyorum aslında spor salonuna gidip kas ağırlıklı kilo almam lazım ama spora ciddi anlamda üniversitede başlayacağım.. Şu an tek istediğim şu lanet olası çukurun kapanması..

Yazın yapmayı düşündüklerim:

sabah 9 gibi kalkıp Ekmek-Nutella-Tereyağ-Sucuk-Reçel-Peynir-Yeşil Zeytin ağırlıklı beslenmek (yumurtaya alerjim var malesef :( )

sonra kahvaltının ardından muz yiyorum..

öğlen 12-1 annem makarna veya pilav yapacak her gün..

supradyn multi vitamin kullanıyorum bir de bu öğünden sonra

sonra 6 gibi akşam yemeği artık evde ne olursa genelde sulu yemek, tavuk falan olur heralde. yemekten sonra meyvesuyu falan içebilirim..

bir de 9-10 gibi yatmadan ne yiyebilirim hiç bilmiyorum (buraya öneri bekliyorum)

bu son yemekten sonra elma-portakal vs.. ardından bir su bardağı ballı süt ve yatış..

sizce işe yarar mı bunlar

2. SipahiPower

SipahiPower Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benimde benzer bir sorunum var çukur olarak değil de tum yuzum cok zayıf.Kilo aldığım zaman direk göbek ve bacağa gidiyo benim,verirkende aynı yerden.Yüzümde bir değişiklik pek olmuyor yani.
    Eğer kilo verdikten sonra oluştuysa bu çukur kilo almanla duzelebilir belki.Ama hep vardı ve şimdi fark ediyosan kilo alman pek işine yaramıyabilir.Kendimdekini Genetikle alakalı olduğunu dusunuyorum seninde oyle olabilir.

3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bizde yüzümüz dolu nasıl yüzdeki yağları eritiriz diye düşünüyoz siz yağsız yüzünüzü yağlı olmasını istiyorsunuz

4. pyro64412

pyro64412 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya 2 sene onceki fotograflara falan bakiyorum da gayet tombul. sakal trasi olmaya baslayali boyle bi sorun olustu alakasi oldugunu sanmiyorum trasla ama..

2 ay once 55 kiloydum, 60 kiloya ciktim, tekrar 58e dustum.

5. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, yanak çökukluğu malesef yağ oranının dusmesıyle alakalı. herkesın genetık olarak yağ yaktığı bolgeler farkllık gösterıyor. kımı 20 kılo verır suratı pek değişmez kımı 5 kılo verır yuzu değişir, kılo alman lazım duzelmesı ıçın ama;
    kılon 2 sene önceye göre aşağı yukarı aynı olduğu halde bu çukurlar oluştuysa bu buyuk ıhtımalle şu son 2 aylık kısa zamanda kılondakı değişlıklerden olabılır ki öyleyse duzelır zamanla kendılığınden.
    ben 1 sene önce hastane de yatmıştım mide yuzunden yemek yıyemedım doğru durust ve 1 haftada 3,5 kılo vermıştım aynı şekıl çukurlar olmuştu yanaklarımda zamanla duzeldi kendılıgınden. ayrıca beterın beterı var pek sorun etme.http://2.bp.blogspot.com/--bOVHzFH2_I/TagknQHqMsI/AAAAAAAAA34/p-c9aCuP47A/s400/hamit-altintop-600.jpg

Sayfayı Paylaş