yan yağ ve yakımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sinan8 tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinan8

sinan8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben evde salona gitmeden sitenizde verilen antremanları yapıyorum kasım var ama görünüşe faydası olmuyo sanırım yağdan kaynaklanıyo 88 kiloyum yan yağlarım çok fazla koşu yapıyorum ama sonuç alamıyorum yardımcı olurmusunuz? ayrıca göğüs kasım olmasına rağmen sıkmadıktan sonra düz durmuyo sarkık bir şekilde duruyo ve ben bunu çok kafaya takıyorum ne kadar şınav çektiysem Dumbbell Bench Press,Dumbbell Flyes,Dumbbell Bench Press (Dar),Dumbbell Pullover hareketlerini yaptıysam sonuç alamıyorum göğüslerim hep sarkık duruyo düz ve sıkı bir görünüme sahip değil bana yardımcı olurmusunuz yan yağlarımı ve göğüs yağlarımı nasıl eritebilirim? yaşım 17

Son düzenleme: 19 Mart 2012
  2. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    her gün karın çalış,karın bölgen sürekli aktif kalsın,antrenman olmadığı günler kardiyo yap,haftada bir gün kendine dinlenme süresi ver bugn kardiyo ve karın dahil hiç bir yere çalışma,göğüs çalışırken yan bölge ekleme gününe

3. sinan8

sinan8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten düzenli olarak koşu,ip atlama gibi şeyleri yapıyorum bunun yanında 1 gün ara ile göğüs çalışıyorum göğüs çalışmadığım günler kol ve omuz çalışıyorum çarşamba günleri de boş hiçbirşey yapmıyorum ama hiçbir ilerleme alamadım görünüş açısından sadece güçleniyorum bide göğüsleri nasıl düzeltebilirim ? :/

Sayfayı Paylaş