Yan Karın Yağları

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve m-fit tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. m-fit

m-fit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Yan karın yağlarını eritmek için hangi hareketler yapabiliriz ? Göbek bölgesinde o kadar yağlanma yok ancak üçgen diye tabir edeceğiz vücudu bu yan karın yağları inanılmaz bozuyor. Kardio da yapıyorum. Her antremandan sonra 20 dakika koşuyorum. Daha sonra mekik yanlara eğilme işte alt karın filan çalışıyorum ama yeterli olduğuna inanmıyorum. Bu konuda neler yapılabilir ?

2. sthammer

sthammer Guest

En onemli unsur beslenme, karin kasi mutfakta yapilir.. Yan karin bolgesi icin oblik egzersizlerine goz atmalisin, yana egilmeden ziyade oblique floor crunch, advenced side oblique crunch, dumbbell windmill egzersizlerine programinda yer verebilirsin.. Beslenme, agirlik calismasi, kardiyo formul bu..

3. m-fit

m-fit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle teşekkürler. Egzersizlere şöyle bir göz attım ve bir kaç denesini yapmayı denedim gerçekten zorlayıcı. Elimden geldiğince yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Mutfak konusunda verebileceğiniz tavsiyeler var mı tekrardan teşekkürler.

4. sthammer

sthammer Guest

Kg x 1,7 gr protein, dusuk yag ve aksama dogru karbonhidrat kisitlamasi.. Sonuc alirsin..

dishiwelet bunu beğendi.
  5. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba ,
    Bölgesel yağ yakımı olmaz siz kardio yapmaya devam edin yan taraftaki yağlar içinde youtubede 8min abs adlı egzerziz videosu karın bölgesi için işe yarıyor diye biliyorum .

Sayfayı Paylaş