yalnızca omuz ve kollar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ensar tarafından 21 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ensar

ensar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba ben sadece omuz ve kol antremanı yapıyorum öğrenmek istediğim bir antremanda en fazla kaç farklı hareket yapabilirim.bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim...teşekkürlerweightlifter

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yaptığın haraketlerin niteliği, yeterliliği, toplam set sayısı ve senin ihtiyacına göre değişir Mesela omuz için 2 harakette yapabilirsin, yeri gelir 5 haraket yaptığında olur, omuz için ortalama 16 seti geçmese iyi olur, hatta bu başlangıç seviyesi içinde fazla, gerçi bu setlerdeki efor derecene göre değişir. Pazu için en fazla 10, arka kol için 12 set çalışman yeterlidir fazlasını yapıcak halin kalmışsa o setleri tamamlayana kadar hakkını vermeden çalışmışsın demektir, yine söylüyorum ileri seviye olup bundan daha fazla set ve haraket yapanlarda var.

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2007
  3. ensar

ensar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle teşekkür ederim . ben gemnelde omuz için 8 hareket falan yapıyorum 3*10 dan.korktuğum şey hareketleri yediremeyerek boşuna kendimi yorduğumla kalmak.

4. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    3*10 ve 8 hareket mi? çok fazla bence. centaur'un dediğini iyi okumanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş