Yalnızım Dostlar Yalnızım Yalnız...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kadango tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar arkadaşlar;

Yalnızım,evet derdim bu.Duygusal tatmin eksikliği çekiyorum,bir kıza ihtiyacım var ama o kadar şanssızım ki hiçbir ortamım yok.Birisi dalga geçiyormuş gibi geliyor bazen,arada birkaç tane denk geliyor ona da niyetlendim mi birşey çıkmıyor.Resmen nereye el atsam kurutuyorum.İçimdekileri tümüyle yazmak istiyorum ama yazamıyorum şimdi..Okuduğunuzu varsaysam,vay arkadaş ne şanssız adamsın dersiniz.Mesele tam olarak kız bulma değil,kız çok elbet fakat biraz kaliteli olsun istiyorum.Bunca yıl emek verdim kendime,zihnen-fiziken.Hatta maddi olarak..Fakat ne yaptıysam kendime sağlam birini bulamadım.Yaşım ilerledikçe de sağlam birini bulma şansımı yitirdiğime inanıyorum çünkü kapılıyor..Sırf birini denk getireyim diye çalışmayı düşünüyorum makul ortamlarda,o derece yani.Bunu söylemek her erkeğin gururuna dokunur ama burada sorun olacağını düşünmüyorum;elime kız eli değmedi desem yeridir bu yaşıma kadar.

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Çok fazla üsteledikçe daha da olmaz ... En mantıklısı oluruna bırakmak , bende 24 yaşındayım toplamda iki ilişkim oldu bunlar da 5 ayı geçmediler...

Ne yapıyorum hiç kafaya takmıyorum ... Aslında takıyordum bu spora bu kadar bağlanmadan evvel önce , ama sonra bu spora verdim tüm ilgimi , zamanımı , paramı ...

Şimdi ise bu meseleleri düşünmeye bile zamanım kalmıyor...

Tavsiyem sen de üsteleme artık kafana takma , her şeyin hayırlısı neyse o olsun de geç..

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynen sankı beni anlatmışsın :(

hep kızlardan çıkma teklıfı bekledım yaş oldu 19 1 tane kızla çıkmadım be:(

hıcbır kıza yüz vermedım utangaçlıkta var yuzden yüz veremıyorum zaten yüzüne bıle bakamıyorum sevdıgım kızların

ama bunu fazla dert etmıyorum elbet evlenıcem bırgun dıyorum kımler evlenıyor seçici olduğumuz ıcınde bu kaynaklanıyor olabilir ben her onume gelenı sevemıyorum ama başkalarına bakıyorum her hafta bırıyle gezıyor gezdıklerıde guzel degıl ama ınsan kıskanıyor bıraz

4. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Duygusal yalnızlığınızı anlayabiliyorum.
    Ayrıca insanın fizyolojik ihtiyaçlar seviyesinde duyduğu gereksinimler de bunu tetikliyor.
    Ben tam olarak sizinle aynı durumda olmasam da uzun süren yalnızlık periyotları yaşıyorum okul döneminde. :) ( Sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz ve 4 senedir birlikte olduğumuz için yokluğu beni tüm insanların arasında, alabildiğince kalabalık bir ortamda iken bile yalnız hissettiriyor. )
    Çareyi ise vücut geliştirme de buldum. Bu arada ben de 92 doğumluyum. :)
    Kendimi yaptığım işe veriyorum, bu konuyla ilgili okuyor araştırıyorum, beslenme, idman, idman sonrası duş vs. vaktimi zaten alıyor ve ben de bu yalnızlığı bir nebze de olsun unutuyorum.
    Hele salonda idman yaparken... Sadece aynaya bakıyorum ve vücudumun geleceği noktayı hayal ediyorum. Bu beni inanılmaz motive ediyor ve her şeyi unutuyorum salondayken sadece bu yalnızlık duygusunu değil bütün derdimi, sıkıntımı...
    Bu işe kendinizi verin, geleceğiniz noktayı hayal edin, vücut geliştirme ile haşır neşir olun.
    Ne kadar derin ve uçsuz bir bilgi okyanusunda olduğunuzu farkedip, bu okyanusta çırpınmak yerine kendinizden emin kulaçlar atmaya çalışırken zaten bir de bakıvermişsiniz ki her şeyinizi bu spora verip tüm dertleri unutmuşsunuz.
    SAYGILARIMLA... :)

Son düzenleme: 2 Ocak 2012
  5. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    :)

Aslında takmıyorum,daha doğrusu öyle olduğunu sanıyordum fakat içince veya rüyamda bilinçaltımdaki bu eksiklik meydana çıkıyor.O zaman anlıyorum ki gerçekten üzülüyorum ben buna,biraz da yaşam kalitemi artırmak ve keyfimin yerine gelmesini sağlamak amacıyla da olsun istiyorum çünkü insana değerli olduğunu hissettiriyor.Kendimi verdiğim o kadar çok şey var ki,onlar bile kesmez oldu.

Hayır tipim de,fiziğim de yerinde.O noktada da bir sıkıntı yok ama olmuyor işteduh

Öyle kardeşim,utangaçlık mevzusunu aşman gerektiğini söyleyebilirim sana.Ben hiç utangaç değilim açıkcası,seviyorsam sonuna kadar arkasında dururum.Tabi ayarlıca,seviyorum diye direk kızın önüne atlamak olmaz:D
    Benim en büyük sıkıntım,etrafımda kız yok.Duyunca kesin kız düşürürsün denilen ortamlardayım ama kız yok şanssızlığımdan.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:49 ----------

Açıkcası Serbest Dalış(Zıpkınla avlanıyorum aynı zamanda),Yüzme,VG ayrıca yoğun bir şekilde okuduğum bölüm dolayısıyla İng. ve İspanyolcayla haşır neşir oluyorum.Yine aynı şekilde motorlu araçlara ilgi duyarım sürekli birşeyler okurum,toplantılara katılırım.Bulunduğum yerde oto sanayide tanımadığım yer yok neredeyse.Parasının çoğunu kendim biriktirdiğim arabam var ona da çok vakit harcıyorum bakımıydı temizliğiydi derken..Pek boş vaktim kalıyor denemez,biryandan da dersler var.İmknalarım var çok şükür,hemen her gün çok komik bir bedele Havuz ve Spor salonu kullanabiliyorum,resmen manyak oldum kendime yatırım yapmaktan her yöndenkafa_ Kendimi övmek için falan da demiyorum yanlış anlamayın ama durum bu:eek:

6. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    Arkadaşlar bence biraz açık olmak lazım. burda vg ya da fitness yapıyoruz hepimiz. Yolda yürüyen insanların %90 nından daha iyi bir dış görünüşümüz var. yediklerimize içtiklerimize giyimimize herkesten daha çok önem veriyoruz. Planlıyız da her hafta en az 3 kere salona gidiyoruz. Ama genel olarak bir eksikliğimiz var bu durumun getirmesi gereken özgüveni yaşamada sıkıntı çekiyoruz :) bunun nedenini de çok mütevazı olmamıza bağlıyorum. bence artık bu özgüveni yaşamalısın. köşene çekilmemeli farklı ortamlara karışmalısın. ayrıca şu an içinde bulunduğun durum (biliyorum) insana her gördüğü kıza sevgili gözüyle bakma durumunu beraberinde getirir. herkese bu gözle bakma. samimi arkadaş olmak için birkaç kızla tanış. amacın sadece gerektiğinde konuşacak bir arkadaş bulmak olsun. inan bu durumda kızların yanında,tanışırken,konuşurken daha az gerilmeyi öğreniyorsun. ;)
    Ayrıca bu içinde bulunduğun durum ne kadar uzun sürerse bu süre zarfı içinde sporu ve antrenmanı o kadar takıntı yapıyorsun. denendi ve onaylandı. son birkaç haftadır elimde olan tek şey spordu. Salonu ben açıp ben kapayacaktı neredeyse :D

7. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Kendinize yaptığınız yatırımlar asla karşılıksız kalmaz.
    Daha çok gençsiniz( genciz :) )
    Benim hayatta kendime ilke edindiğim şey; mutluluğumun her şeyden ve herkesten değerli olduğudur.
    Eğer mutluluğumu bozan durum yalnızlıksa, onun üstesinden mutlaka gelirim.
    Eğer mutluluğumu bozan durum kaliteli bir kızla tanışamamaksa mutlaka gider kaliteli bir kız bulurum. :)
    Kararlı olalım. Azimli ve bilinçli...
    Bir çok uğraşınız var ve hiçbiri bu duygusal boşluğu doldurmuyor ama her şey sizin elleriniz de.
    İster zamana bırakın ve birinin gelip sizi keşfetmesini bekleyin.
    İster bu durumu kafanıza takıp büyüttükçe nasıl bir takıntı haline geldiğini bizzat yine kendiniz gözlemleyin. ;)
    as55 arkadaşımız sonuna kadar haklı bizim gerçekten sokaktaki birçok insana göre farkımız var.
    Üstelik sizin bizden de birçok farkınız var.
    Bence bu durumunuz fazla uzun sürmeyecektir.
    Saygılarımla... :)

8. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    @demir00 mesajımı şiddet içerikli diye silmişsinde yanlış anladım heralde , orda kasttettigim " ateş etmek " deyimi masturbasyon yapmasıydı .....

Azi bunu beğendi.
  9. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bu sporu yapanlar narsist oluyor.kendini fazla beğeniyor.ayna karşısında saatlerce kendini izliyor.ve bir kızla konuşmayacak seviyeye bile gelebiliyor durum.ben spor yapmadan önce daha çok kız arkadaşım olmuştu mesela :D

aydogdu bunu beğendi.
  10. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Size kesinlikle katılıyorum her gün en az 30dk. ayna karşısında geçiriyorumdur muhtemelen. :D

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    konuyu açanın yaşı kaç bilmiyorum ama şunu söyleyeyim:
    sakın zamana bırakayım ileride illa olur kısmet işi oluruna bıraktım kafama takmıyorum vs deme.
    bunlar kendini kandırmaca.
    zamanı geri getiremezsin. yaşın uygunken saldır. tren kaçarsa iş işten geçer.
    bak benim yaş 32 bitiyor çevremdeki neredeyse tüm arkadaşlarım evlendi kimileri çoluk çocuğa karıştı benim neredeyse tek olayım dambıllar barbar pressler açışlar tozlar aminolar vs vs haftanın 5 günü salon. artık benim için çok geç. aman zamanın değerini bilin boşa harcamayın.

aydogdu, bravehearts, Akay ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    :)

Doğrusun..Her kıza potansiyel sevgili gözyle bakma olayını hissediyorum fakat kendimi frenliyorum.Dediğin kız arkadaş konusu oldukça yerinde bir tespit fakat,bahsettiğim gibi etrafımda sevgiliyi bırak,arkadaş oalcak bir kız bile yok.Yoksa kızların muhabbeti hoş oluyor erkeklerle,hatta erkektense kız arkadaş tercih ederim dertleşmek için fakat dediğim gibi...Kız-kızı beraberinde getirir mevzusu da yadsınamaz bir gerçek.Bir kıza söylesem böyle böyle diye hemen bir arkadaşını ayarlamaya kalkışacağına eminimthums:Bakış açısı mevzusunda da çok büyük katkı yapmakta tabi...Artık daha farklı ortamlara girmeye çalıaşcağım,kendimi soyutladığım bazı ortamlara tekrar gireceğim.Hatta dediğim gibi,ara tatil dönüşü işe gireceğim bol bayan barındıran biryerehyper_

Umarım dediğin gibi olur kardeşim,önümde sınırlarımı zorlamak hiçin hiçbir engel kalmadı.

:D Vallahi o mevzu başka bir boyut,yanıma yakışsın istiyorum arkadaşlık ettiğim kız.Fiziğe çok öenm veriyorum ama gelin görün ki Türk kızlarının geneli sosyal sebeplerle koalaya dönüşmüş durumda.Ayrıca orantısızlık abideleri çoğu...Ezme falan amacım yok,kendini beğenmişlik de değil isyan bu.Dışarıda spor yapan kız görmüyorum.Spor salonunda da tek tük.Onlar da orta yaşlı-yaşlı insanlar.

İşte bunu dememek adına sorun ediyorum biraz da,bekar hayatı seven birisi değilim.Hatta istiyorum ki mezun olana kadar birini bulsam da mezun olunca evlensem.Bu zamana kadar bekledim hep adamakıllı biri denk gelir diye,son iki senedir bu fikrimden vazgeçmiş durumdayım denk gelmiyor çünkü.Artık tercihlerimi bu sıkıntımı göz önünde bulundurarak da yapacağım iş meselesinde olduğu gibia32

13. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Geleceğimi mi gördüm ne :D

Azi ve deathlifter bunu beğendi.
  14. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    AAAA 24 yıllık en büyük ve vefalı sevgilinin hakkını yeme lütfen:D

15. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Abi üşenmedin bir de buraya bu resmi mi koydun :D :D

SÜpersin cidden :D :D

demircan256, Azi ve hogan bunu beğendi.
  16. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hahaha resmi koyduktan sonra kontrol ettim sağ el mi sol el mi diye?Harbi sağ el bu ya :D:D:D

ZeusS_ ve sultanmehmed bunu beğendi.
  17. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Tercih kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor:))

Danny Boy, Azi ve sultanmehmed bunu beğendi.
  18. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Adamın konusu yanlızlıktan başladı ve ne hale geldi :D :D

Azi bunu beğendi.
  19. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İnsanların vakti fazla geçirmeden evlenme telaşına anlam veremiyorum.
    Herkes evlenmek zorunda mı ki bunu olmazsa olmaz kabul ediyorsunuz?

Son düzenleme: 3 Ocak 2012
    hogan, Azi, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    29 yaşındayım ilk ilişkim 6 yıl sürdü nişandan döndüm..son ilişkim 9. yıl olacak halen devam ediyor üstüne 2 de erkek çocuk var :) ne dersiniz zamana mı bıraksak :)

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş