Yaklaşık 10 Ay Oldu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LifeSteaLeR tarafından 14 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar yıllardır 120 kilolarda sayan bir insandım.Gidip kilo verip 85 e kadar geriledim.Artık bi süreden sonra sıkıldım diyet yapamadım ve vücut artık kilo atamıyordu sanki.Bende son 4 5 aydır düzenli çalışma yaparak bulk'a başladım.Boyum 1.79.Kilom şuan 93.Yağ oranım %16 civarlarında.Nisana kadar gelişim sağlayıp define olma düşüncem var.Eski halim ve kilo vermiş halim;
    Şubattan bu yana ağırlık kaldırmaya başladım son 5 aydır ciddi olarak çalışıyorum bu resmide bugün çektirdim omuz antrenmanından sonra.
    Avatardaki resmimdede bir ara diyete girmiştim sixpack iyi görünüyordu baya.Vücudumda bel bölgesinde ve göğüs bölgesinde büyük sarkıklar var.Amacım onları gidermek şimdilik.
    Antrenman programı olarak 6 gün 6 bölge şeklinde çalışıyorum.
    1.Gün -> Göğüs
    2.Gün -> Kanat
    3.Gün -> Ön Kol
    4.Gün -> Arka Kol
    5.Gün -> Omuz
    6.Gün -> Bacak
    7.Gün -> Dinlenme

Sabah Standart olarak 5 yumurta beyazı yulaf vs tüketiyorum.Gündüzleri olabildiğince pilav makarna tavuk et cart curt yemeye çalışıyorum.

Antrenman öncesi universal amino ve mp creatine,antrenman sonrası gaspari glutamine,mp creatine,universal amino ve on whey alıyorum.

Nisana kadar bu şekilde devam edeceğim sonrasını duruma göre şekillendireceğim.Teşekkürler şimdiden.

2. ahmtk

ahmtk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Programını aşağıdaki gibi yaparsan daha verimli çalışabilirsin.

1.Gün -> Göğüs
    2.Gün -> Kanat
    3.Gün -> Omuz
    4.Gün -> Dinlenme
    5.Gün -> Kol (Biceps-Triceps-Önkol)
    6.Gün -> Bacak
    7.Gün -> Dinlenme

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş