Yakinda bir yeni kür Clenbuterol:

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Rocky27 tarafından 1 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Yakinda bir yeni kür Clenbuterol:yapmak istiyorum.Nasil almam lazim.Ben hedefim yaglari yok etmek ve kas yapmak .Nasil almam lazim.Bana lütfen bir kür programmi yapin

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    123
    VAN DAMME kardes !!!
    Sende ki bu stereoid askı nedir yaw resimlerini gordum galiba yenisin BB sporunda daha simdiden stereoid kullanmaya baslarsan ilerki kurlerde vucut sureklı daha yuksek mglara ıhtıyac duyucak gelısmek ıcın. Bole gıderse sonucları cok kotu olur bence dogal yollarla(supplement , beslenme) gidebildigin yere kadar git herkes icin degisir ama yaklasık 2 yıl surer. Sonra durum degerlendırmesı yapıp kullanırsın. Profesyonel olmayan biri icin stereoid son care olmalı !!!

3. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam DaFFy

Ne yenisi kardes.Ben 2003 augustostan beli Body yapiyorum yasim 27 geliyor .ve 30 yasinda cok güzel bir vucüta sahip olmak istiyorum ben......Zaman altindir kardes..Cok insalar 5seneden beli yapiyorlar halan bir gelismeler olmuyor

4. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Van Damme, DNP denesene panzehir e sor. O bu konuda birşeyler biliyordur. Bir yabancı forumda görmüştüm, çok iyi yağ yakıyormuş.
    Ama tabi zararlı olabilir.

Panzehir'e sor.

5. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    DNP nerden alacam .Türkiye sordum ama cevap bekliyorum.....
    Panzehir'e sordum ama nerden alacam oda bilmiyor

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Daffy sana katiliyorum...

Flea.. DNP cok tehlikeli onu bilmis olasiniz, dogru dozajlarda almazsaniz vucutdaki derece yükselir, hele beyindeki derece - Beyin "yanar" ve bitkisel hayatla karsilasirsiniz, kimsenin DNP almasini önermem. Ama Haklisin cok etkili.

alacaksan T3 al.. Onu da dogru almalisin oda tehlikeli olabilir en fazla 6 hafta al bana sorarsan ve dozaji 100 mcg gecmesin.

7. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    123
    Ben de DNP nin cok tehlikeli oldugunu duymustum T3 ne bilmiyorum ama L-Carnitine benim isime baya bi yaradı 15 gunde 5 kg vermistim

8. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

BEYLER DNP 1920 LERDE YASAKLANMIŞ BİR DİET İLACI . OZAMAN TEKNOLOJİ FAZLA GELİŞMEDİĞİ İÇİN İLAC ADAM GİBİ İNCELEYEMEMİŞLER .ARTIK UYGUN DOZAJDA VE KİTABINA GÖRE KULLANILINCA DİĞER MADDELERDEN FAZLA YAN ETKİ GÖSTERMİYOR
    T-3 İSE TİROİT HORMONUDUR.
    L CARNİTİNE YAĞ TAŞINMASINI KOLATLAŞTIRAN (HÜCRE İÇİNE) BİR MADDE
    BEN KENDİ KAYNAĞİMDAN BÜTÜN İLAÇLARI DNP DAHİL ALIYORUM AMA SİZİN BULAMAMANIZ NORMAL. ZATEN ARAMAYIN DA SAHTE BOKLARI SATIP DURUYORLAR

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    :) :) :) gercekten cook uzun sure calısmıssın.zaman kavramın bence bıraz hatalı.uzun...yanı stratejık bır calısmadan bahsetmek ıcın gercekcı bır sekılde en azından 3 yıldan bahsetmek gereklı dıye dusunuyorum.

10. Guest

Guest Guest

Wolverine;

kardes dnp diet ilaci degildir. Bitkisel zehirleme olayinda kullanilan ilacdir ve o yillarda zaten dietle hic bir baglantisi yoktu ve bilinmiyordu

11. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

ben kür yapmak istiyorumClenbuterol: .Nasil almam lazim nasil anreman yamam lazim.Lütfen bana bir kür progrAMM YAPIN

12. Guest

Guest Guest

Clenbuterol maddesi steroid degildir.

Clenbuterol hic deneme. Etkisi efedrin gibidir. Ki zarari efedrinden kat kat fazladir. hic risiko altina girme.

Kardes ben sana DNP bulurum ama fiyati oldukca pahali ve üstelik ben mal satmiyorum. Öyle bir girisim icerisinde degilim kardes. Bu isi yapanlar var istersen onlara sor.

13. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

DNP türkiyede varmi

14. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

DNP TÜRKİYE DE YOK AMA BANA BİR ARKADAŞ GÖNDERİYOR ONUN DA ÇOK SAĞLAM BAĞLANTISI VAR BİR TON İLAÇ GETİRTİYOR HEPSİNİ DENEDİM GAYET İYİ
    AYRICA DNP PAHALI FALAN DEĞİL

15. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

panzehir kardeş istersen bir araştır yazmadan önce DNP 1920 LERDE DİET İLACI OLARAK PİYASADA İDİ . BAZI İNSANLAR AŞIRI DOZDA ALDIĞI İÇİN 1000MG CİVARI . ÇOK AĞIR YAN ETKİLER ORTAYA ÇIKTI.
    HATTA ÖLEN BİLE OLMUŞ . O YÜZDEN YASAKLANMIŞ.
    İNANMAZSAN www.steroid.com a gir education forum larda yazıyor.
    cycleon diye bir moderator yazmış oku anlarsın

16. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam Arkadaslar

Ben DNP internetten hangi safada siparis verebilirim.Lütfen yardim etin artik bu yaglardan ben kurtulmak istiyorum ben

17. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya dostum birak dmp yi ben tutustum su an baska bir konu basliginda panzerihe clenbuterol u sordum ama su an icin cevap yazmadi bu clenbuterol oldukca zasrarli bir madde diyorlar ama bas agrisi yapmanin halsizlik ve titremenin disinda henuz kimse diger yan etkilerini soylemedi yani karaciger ve bobreklere etkisi oluyuormu yada farkli bir organa

lutfen biri bu soruyu yanitlasin benimde daha ilk kurum ve bulgar clenbuterolu ile baslayacagim PANZEHİR umarim en kisa zamanda yanitlarsin saygilar...

Sayfayı Paylaş