yakında bu spora baslıyacagım bunun ıcın yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve neodim tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. neodim

neodim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle yasım 20 boyum 1.84 ve kılo 83.. haftaya bı spor salonuna gıdıcem bunun ıcın on bır bılgı almak ıstedım sızden...

1. kılom 83 oldugundan dolayı oncelıkle kılo vermem gerekırmı yoksa dırek agırlıkla mı calısmalıyım..

2. 2-3 yıl boyunca aıkıdo yaptım ve dedıgınız yenı baslayanlar ıcın 3 aylık sure bnm acımdan daha kısa olabılırmı.

tabı 6-7 ay once de bır spor salonuna gıtmıstım yaklasık olarak 2 hafta ama gıttıgım zaman herhalde cok yuklendıler dumbelllls 1 hafta boyunca hareket bıle edemedım her yerım agırmıstı ve bu agrılar 2 hafta devam ettı ve bende bırakmıstım :D..

ole cok bır vucüt yapmak ıstemıorum sadece fit bır görünüş ve bıraz gogus ve kol kasıda fena olmaz bırde gobekten kurtulmak ıstıyorum...

bu arada fazla bır bılgım olmadıgından dolayı yanlıs bır sey soyledıysem ozur dılerım...

eger bılenlerde benım bılgılenmemede yardımcı olurlarsa tesekkur ederım....

2. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    1.. hafiften agırlık çalışacaksın bunun yanında kardio yapacaksı yağ yakımı için ama agırlık kesin calısman lazım hafif kilolarla baslayabilirisn vücudun hamlıgını atması lazım

2.bu spor diğer hiçbir spora benzemez zordur ama cok zevklidir bu yüzden süre kısa olamaz aikido ile bb cok farklı seylerdir

yavaş yavas programlı bir şekilde calısman lazım fit görünüş elde etmek kolaydır

neodim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş