yag yakmaya ilk olarak nerden başlarız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 2157 tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sorum başlıkta belirttigim gibi arkadaşlar spor yapan biri yag yakmaya vücud ilk olarak nerden başlar ??
    ben geçen sene spora biraz ara verdim ara vermmemin sebebi sakatlanmıştım gidemedim 5-6 ay boyunca ama sprumu evdede olsa yaptım spora başlamadan önce 82kiloydum yaglıydım baya sonra 5 ay içinde 69-70 kiloya düştüm.bu kiloda standart kaldım.ondan sonra sakatlandm ara verdim ve verdigimi geri aldım şuan 81 kiloyum ama eskiye bakılrsa okadarda yaglı deilim kas da kilo olarak aldım tabi.
    kikboks yapıyorum.
    benim sorum 1-76 boyundaki biri sizce ortalama kaç kilo olmalı ?
    ve kilo vermek istedigim kısım üst bölge degil alt bölge bacaklar biraz kilolu. üstüm iyi hafif bir göbek var oda sınav yaklaştıgı için 3 haftalıgına ara verdim bu aralar fazla yiyorum :D ondan ..vücut yag yakmaya ilk olarak hangi bölgeden başlar ve ben bu alt kısmı nasıl eritebilirm çok kalın duh

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:19 ----------

4 aydır başladım kilo veremiyorum eskiden çok raahat vermiştim şimdi neden veremiyorum anlamadım :(

2. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    forumu az birşey araştırsan bulucaksın defalarca konuşuldu bu konu

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : yağ yakımı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş