Yag yakmak istiyorum yardim lutfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ardayldrm23 tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ardayldrm23

Ardayldrm23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar 1.86 boy 83 kilom var. Bazi insanlar normalsin diyolar ama ben gobeğimden sikayetciyim. Mâlum yaz yaklasıyor ve acilen yağ yakmam gerekiyor. Göbeğimi acıp baktığımda yağ birikintisi görüyorum. Sıkınca alttaki baklavaları hissedebiliyorum ancak görünürde hicbirsey yok. Belim inceliyor ancak gobeğimdeki yağlar bir türlü gitmiyor. Haftada 4 gün spora gidiyorum ve 45 dakika kardiyo hareketleri yapıyorum. 15 dakika yürüyüp koşuyorum. 1.15 dakika yürüyüp sonra 1.15 dakika koşuyorum böylelikle 15 dakikayi tamamliyorum. 15 dakika uzay bisikkleti dedikleri aleti yapiyorum ve son olarak 15 dakika bisiklet yapiyorum normal. Kas calismasida yapiyorum. Göğüs, kol, bacak, karın, omu, sirt bu bölgelere calisiyorum. Calisirkende bayagi bir yağ yakiyormus ve kalori yakiyormus. Yediklerimede son 2 haftaya kadar dikkat ediyordum ancak okullar tatile girdi saldim kendimi. Hemen yarin tekrar sıkıya alicam isi. Diyet yapmak istemiyorum. Nasil karin bolgesindeki yağlanmadan kurtulabilirim? Cevaplarsaniz sevinirim lutfen yardimci olun

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Kardiyon hafif kalmıs baya, bende yag yakıyorum ama haftada 5-6 gun 30 dk 11-12 km hızda yag yakıcı da kullandıgım için pek zor olmuyor yakmak.. Oncelikle kardıyonu baya bi artık mesela 500 kalori yakmadan cıkma salondan.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Ardayldrm23

Ardayldrm23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    spor salonundaki hocam once 2 ayda sikilasmam gerektigini soyledi. fazla kilolu olmadigim icin agir calistirmamis olabilir. Belim inceldi fakat gobegimdekiler bir turlu gitmiyor. Gobegimdeki yaglari eritmek yerine kasa cevirmeyi dusunuyorum..

4. Cem7

Cem7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardiyo yaparken makinadan makinaya atlamani antrenor mu soyledi?
    Bir yerde makinalarin fazla dolu kalmamasi icin bunu ozellikle yaptirdiklarini okumustum.
    Kosu bandina cik kosu yap uzun sure.Bisiklete falan gerek yok.

5. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Kosuyu kısa sürede yogun yaparsan gercekden cok yorucu oluyor ama bitirdikden sonra bisiklet de sürmek istenirse zor olmuyor yag yakımı cardio devam ediyor :) ama kosu tabiki önemli olan diğerleri tmamlama yama gibi :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Ardayldrm23

Ardayldrm23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    uzun sureden kastiniz kac dakika? 5 dakka yuruyup 5 dakka kossam sizce yeterlimi? 5er 5er yapip 30a tamamlasam bunu? Sonra bisikletide 15 dakika yaparim tamamlarim.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2014 ---
    sikilasmak icin kosunun onemini bende duydum, ancak nefesim yetmiyo uzun kosuya :D

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş