yag yakma+kas gelistirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ender93 tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ender93

ender93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba.ben 1 hafta once body salonuna yazildim.yag yakip kaslarimi arttirmak istiyorum.

kilom=70
    boy=1.79

Daha once spor yapmisligim yok gibi birsey.Sadece diyet yaptim kilo vermek amaciyla.1 ayda 75 ten 70 indim(spora baslamadan onceki ay).Su anda hocanin verdigi hareketleri yapiyorum.ilk 5 sakika bisiklet,ondan sonra ise agirlik calisiyorum.

Kaslarim gelisince yaglari yakacagimi soyluyo.Fakat hala dogru mu yapiyorum acaba diye dusunuyorum.

Su anda gunde ortlama 1700 kcal,110-120 gram protein aliyorum.(hergun tavuk ve sut,haftada 2 kez ise tavuk yerine ton baligi)

Ara ogunlere dikkat ederek yiyorum.

Sizin bana tavsiyeleriniz neler acaba?Nasil bir program izlemeliyim?Simdiden sagolun.

Bunu sormamdaki amac 3 ay sonra kasli ama yaglari olan biri olmak istememem.o zaman diyete baslamak zorunda kalicam ve olan kaslarim yine eriyecek diye korkuyorum.simdiden onlememi almam lazim galiba.

spora bir arkadasim daha yazildi ama onda yaglanma sorunu yok,ona da ayni programi verdi hoca(beni asil endiselendiren de bu)

Son düzenleme: 5 Aralık 2012
  2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş