yag yakma calismam.(yorumlarinizi bekliyorum)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ReaLy tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ReaLy

ReaLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftanin 7 gunu. Gunde,sabah 6. oglen 12 ve aksam 6 olmak uzere, kosu bandi uzerinde calisiyorum. 1- 9km 8 dk 2- 7km 10 dk 3- 6km 6 dk 4- 8km 6dk boyle calisarak 1 haftada 3 kilo verebiliyorum. diyet olarak ise form yiyecekleri tercih ediyorum. yorumlarinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu tarz konulara girerken boy/kiloyu belirtmekte fayda var. Amacın yağ yakmak ise kilo kaybı o kadar güvenilir bir kıstas değil. Haftanın 7 günü çalışmakta vücudu gereğinden fazla zorlayacaktır, en az 2 günü boşa almak tavsiye edilir. Birde kardiyoda önemli olan vücudun ne kadar zorlandığı - 30-40 dk yavaş tempo yerine 15-20 dakika HIIT çalışması(+%75-80 kalp atışı) gün boyu metabolizmayı hızlandıracağından tercih edilmelidir.

3. ReaLy

ReaLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yas 19. boy 1.80 kilo 85.yaglari yakip bir an once vucut gelistirme cabasindayim.kosu bandi yardimiyla 1 ay icerisinde ortalama 10 kilo verdirecek bir kardiyo calismasi onerebilirmisiniz?

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Konu yağ yakımı ise geri almadan vermek için ayda maksimum 2-3 kilo yağ yakılabilir. Ayda 10 kilo kaybedilir ama bunun büyük bir kısmı su kaybı olacaktır, dehidrasyon geçince eski kilolar geri alınır. Yapmanız gereken yağsız kas kütlesini koruyup, sadece yağ depolarını harekete geçirerek deri altı yağından kurtulmak. Bunun malesef kısa bir yolu yoktur, ilk başta dediğim gibi ayda en fazla 2-3 kilo yağ yakabilirsiniz. Yağ oranınızı biliyorsanız kilonuzla oranlayıp vücudunuzda ne kadar yağ olduğunu öğrenebilirsiniz.

Forumda bulunan HIIT kardiyo makalelerini ve genel yağ yakma tavsiyelerini okumanız yeterlidir.

ReaLy bunu beğendi.
  5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Kendinizi tam olarak tanıtmamışsınız ancak, Size sunu soyleyebilirimki, iyi bir beslenme programınız yoksa, kas dokusu ve su kaybı yaşayabilirsiniz. Hatta kalp kasına bile zarar verebilirsiniz.

Tartı ağırlığınızla ilgilenmemeye özen gösterın, bunun yerıne, bel çevresi ile ilgilenmelisiniz.

Tartıda ve bedenen hiç bir değişiklik yokken, bel çevrenizdeki değişimler sağlıklı yağ yaktığınızı gösterir.

Tabiki insan, olarak amaca cok hızlı ilerlemeye çalışıyoruz, ama aslında bu böyle değil. Amaca giden yol oldukça sabır ister.

Bende bunu sabırsızlığa bağlıyorum. Gerekli psikolojik desteği bile almakta doktor kontrollerinden geçmekte fayda var.

Yapılacak olan bilinçsiz diyetler ve egzersiz programları, kişinin ileriki döneminde bir obeze dönüşmesini bile sağlayabilir.

Azimli olmak sabırlı olmak ve beslenme prensipleri oluşturarak bunlara harfiyen uymak gerekir.

saygılar.

ay_isiqinda, ReaLy ve sarc4stic bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş