Yag yakimini arttirma icin ne yapmaliyim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve harekir1 tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben surda beslenmemi acikladim
    www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-programim-ve-yorumlariniz-t66414.html
    Agirlik calismasini cikardim onun yerine haftada en az 3 gun kardiyo yapacam daha fazlada olabilir benim amacim yag yakimi fazla olmak sartiyla ayda 4 5 kg vermek beslenme programini uyguladim bundan once gunde tek ogun yemek yememin zararlarinda dolayi bmh yavasladi heralde kilo veremedim acaba bunun yaninda nasil birsey kullanmaliyim daha kizli yag yakimi icin l creatin falanmi ama gercekten ise yarayan urun onerileri istiyorum herkese tesekkurler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:15 ----------

Yok mu kimsenin onerisi yag yakimini hizlandiran besin maddeleri yada gida takviyesi

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    L carnitine demişsin işte onu alman yeterli olacaktır.Ek olarak yeşil çay ve sade kahveyi de bol tüketmelisin.Sebzeyi de her öğününe ekle.

3. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    günde 4 ila 7 litre arası su iç, farkı göreceksin

4. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar söylemiş belli başlı şeyler hızlandırıyor yeşil çay,su,l-carnitine bendende tavsiye biber ye pulbiber falan ben kahvaltıda bile kullanıyorum her öğünümde var utanmasam meyvelerin üstünede serpcem :)

Sayfayı Paylaş