Yag yakimi ile kreati

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve raqetuna tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    2 haftadan daha fazla bir suredir kreatini kestim ve bu bana 5 kilo kaybettirdi haziran ayi programimda sabahlari spinning aksamlari ise rock hard programinin sadece gunluk calistirma bolgelerini baz aldigim ve phil heat be jay cutler in programlarini harmanladim gayet zorlayici bir program oldu. Ancak su an kreatin yuklemesi yapip 10 gun sonra yag yakimina mi basliim yksa kreatin kullanimini kesiim mi? Bu sorunun cevabini bulamadim. Forum uyeleri yardimci olursa cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
  3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş