Yag yakimi efedrin? kullanmalimiyim? Arsan Efedrin 50mg

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    vücut yağ oranımı yüzde 3 seviyesine kadar düşürmek istiyorum (su an icin yüzde 8 seviyesinde ) ve artık vücut yağ yakması durdu. Bunun icin geçenlerde zorda olsa bu ilactan iki kutu buldum artık piyasada satmıyorlar. Arsan efedrin 50 Mg. Yanliz daha önce hiç ilac yada başka bir şey kullanmadım ve sitedede biraz araştırdım. Su an kalbim 1 dakikada uyku durumunda 45-46 seviyelerinde değişiyor. Nabzım cok düşük ve cok mükemmel performanstayım.

Bu ilacı kullanmayı kesin kafama koydum ve Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Bu ilacı kullandıktan sonra hipertansiyon riski nedir. ve nasil kullanmaliyim =?

Koyu bir kahve 300 mg aspirin ve 50 mg tablet şeklindemi? yemeklerden öncemi yoksa antremandan öncemi

yardımcı olursanız sevinirim .. ?

2. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde teamül Efedrin + Aspirine + Kafein üçlüsünün antremandan 45 dakika kadar önce alınmasının yağ yakımını hızlandırdığı yönündedir. Fakat bu uygulamanın KALBE OLDUKÇA ZARARLI, KALP RİTMİNİ BOZABİLECEK RİSKTE bir uygulama olduğu anlaşılmıştır. Yurtdışında yağ yakıcılar EPHEDRA FREE yani Mamülde Efedrin olmadığına dair uyarılarla donatılmıştır. Çünkü Efedrin'in sporcular için çok zararlı olduğu tespit edilmiştir. Fiziki görünümün sağlığının önüne geçti ise EFEDRİN kullan (!!!)

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yüzde 3 yağ seviyesine indikten sonra nekadar süre yaşamayı düşünüyorsun.araştırdınmı?

Türkaykk bunu beğendi.
  4. Horrible

Horrible Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    istanbul
    % 3.4 un aşşagısı ölüm riski.. Galiba haberın yok ?

% 5 6 en dusuk olmalıdır bence kas yapamayınca sorunu yaga baglayabılıo ınsan arkadasım wardı 75 kılo hala wermem lazım dıyen..Sonu hastanelık oldu ılac dozunuda abartmıstı :!:

5. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    %3 seviyesine düsüremezsin. Bu zor. Yani yarismaya girenler bile %3 e inmiyorki. Düsürsende guard in dedigi gibi yasam zorlasacak sonra ani cöküntü baslayacak.

Kalp sorunun varsa zaten efedrini artiramazsin ve %3 yag seviyeye de inemezsin. Yaglar vücudun organlarini ve sistemini koruyor. Bu sistemler korunmadan uzaklasinca vucut cöker. Dikkatli davranalim. Efedrin alacaksan günde 75mg i gecme. 4-5 haftayida gecme. Sabah ögle ve aksam yemeklerden yarim saat önce 25mg(1tabletin yarisi) alarak kür yaparsin.

6. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl önemli olan KALP

Kür ü nasil yapmali ? Kalp problemim yok ? nabzım gece 45-50 seviyeleri arasinda ?

yani 1 kutu kullanmak yetermi ? ilacın içerisinde 3 senelik kullanımdan sonra Hipertansiyon riski görülebilir diyor simdi tereddüte düştüm ?

7. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Asıl önemli olan KALP

Arkadaşım, sen hiç kalp ameliyatı olan birisi gördünmü? Ben gördüm... :shock: Senin de görmeni istemem... :?

8. Horrible

Horrible Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Kür iyi bişey olsa herkes kullanırdı cok fazla rısk demek bu ondan benım gıbı hıc arastırma kotu bısı oldugunu bıl yeter :!:
    Bılkı Hızlı yapılan vucut hızlı bozulur..

9. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ama az ama öz yapılan kürlerin öyle önemli zararlar vereceğini pek sanmıyorum.
    AZ AMA ÖZ

10. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    %8 yağ oranına sahipsin ve hala %3 falan demen çok garip. Amacın nedir ki. Doğanın belli bir ahengi var, bu ahenk çerçevesinde senin yağ oranının %6-7 olması bile sistemlerin için çok iyi değil, yağ oranını o kadar düşürürsen canın devamlı yemek yemek isteyecek, en ufak açlıkta hemen gözlerin kapanacak, sinirli olacaksın, bunları da iyi düşün. Kalp konusunda ise çok abartmadığın sürece korkacak birşey olduğuna inanmıyorum, yarım tablet efedrinle başlarsın yavaş yavaş 1 tablete çıkarırsın ama benim önerim 1 tableti geçme ve 2-3 günde bir efedrin kullan. 1 kutuyu da geçme, 2nci kutuyu daha sonra kullanmak için sakla.
    Sonuçta bence hazır yağ oranın da%8 iken, az yağlanarak kas yapmaya uğraş, yağ oranının %10-11 e çıkması pahasına 8-10 kiloya yakın alabilirsin diye tahmin ediyorum. Ondan sonra diyetini yap gerekirse efedrinini kullan ve yağ oranını tekrar %8 e düşür, emin ol ki şu anda ulaşacağın %5 ten çok daha güzel bir görüntüye kavuşacaksın ve çok daha sağlıklı olacaksın.

11. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    efedrin kullanımında ishal yaparmı yada kabızlık yaratabilirmi..birde efedrin ve mhp dren arasında bir seçim yapmak gerekirse hangisini kullanmak daha mantıklıdır.

12. Coleman67

Coleman67 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Turkey
    yuzde 3 :D sen onu 1 e indir düz hesap :D

13. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    tarıhe bak ıstersen o arkadas su an %2.5 yag oranıyla aramızda ama ruhu :)

5

Sayfayı Paylaş