Yag yakamıyorum diyenler baksın

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mustafailbeyli tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mustafailbeyli

mustafailbeyli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    ÖNEMLİİİİİİ HERKEZ OKUSUN

Asıl amacı yağ yakmak olanlar okusun:
    Bildiğimiz gibi cogu insanlar sık sık yiyin az yiyin diyorlar öğünlerinizde ama son aldıgım bilgilere göre bu yanlısmıs nedenini hemen acıklıyorum:
    Cogu insanın bilmediği bir hormonumuz var leptin hormonu yağ yakmaya sağlıyan tek vucudumuzda görevli odur.
    Leptin hormonu 4 saat besin almadığınızda yag yakarak enerjıye donusturur bu en cok uyurken olur uyandıgımızda kilo vermemizin nedeni odur.
    Biz sık sık yiyerek bunu önlüyoruz arkadaslar.Sık sık yedikçede insülün devreye giriyor buda yağ yapıyor.insülin salgılandıkça da uzun vadede insülin direnci oluşur ve bu şekilde kilo vermeye imkân ve ihtimal yoktur.

Kısacası sık sık yemeği ben önermıyorum cunku sık sık yemek uzun vadeli insulun direnci olusturuyor.

Bu yazıyı adanadan Taner Kuraldan ve cogu ınternet sitelerinden okuyarak edindim denedım 1 hafta diger haftada normal devam ettım cidden LEPTİN HORMONUdediğimiz seyın farkına varıyorsunuz karnınız agrıyor aclıktan nerdeyse ama dayanıyorsunuz uzmanlarada sordum herkezın bılgısı farklı benden farklı dusunen varsa mesjda atabılır :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Kaynak belirtilmemiştir.
    - Kaynak kurallara uygun şekilde belirtilmemiştir.

* Başlığınızın açılmasını istiyorsanız ve kayanğınız kurallara uygunsa lütfen kaynağınızı pm ile yöneticiye iletiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş