yag yakım günlügüm

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dishiwelet tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    merhaba arkadaslar
    daha önce konu acmıstım clen ve tiromel kürüne baslayacagım diye kürüme baslayalı bugün 2 hafta oldu yag yakım calısmalarım aylardır durmustu küre baslayınca yag yakımım tekrardan basladı 2 haftalık gelismelerim söyle bel bölgesinden 2 cm yan yaglardan da 1 cm gitmis bulunuyor boyum 1.72 kilom da 60 suan
    beslenmem:
    protein agırlıklı bir beslenmem var karbonhidrat 50-100 gr civarı oluyor fazla almamaya calısıyorum gayet iyi gidiyor haftanın 4 gün antrenman ve 1-2 günü yogun hiit cardio calısması yapıyorum
    kürün etkilerine gelince tiromeli sabah yarım tablet seklinde alıyorum normalde de troit hastasıyım ve t4 ilacı kullanıyorum buna 1 aylık ara verdim ve tiromele basladım toplamda 1 ay devam edecegim buna clenbuterol kahvaltı yaptıktan bir saat sonra birtane alıyorum günlük sadece bir tane kullanıyorum antrenman öncesi koyu bir nescafeyle alıyorum antrenmanlarımda ciddi bir güc artısı yaptı yorulmak nedir pek anlamıyorum dumbellerde kg artısım oldu istah kesiyor kesinlikle özellikle karbonhidratlı tatlı seylere egilimi azaltıyor tabii buda cok isime geliyor:)simdilik bu kadar gelismeleri yine yazacagım buraya öneri ve yorumlarınızı bekliyorum):

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim :) Antremandan önce de clenbuterol alıyomusun yoksa günde sadece 1 tane mi ? 250 mg asprin 300-400 mg cafein ile clenbuterolü kombine yapabilirsin. yani 250 mg asprin ekle istersen bide öyle bak ara ara yapabilirsin ;)

dishiwelet bunu beğendi.
  3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    tesekkür ederim:) antrenmandan 1 saat önce alıyorum cleni birtane sadece yanında da koyu kahveyle dinlenme günlerimde de yine 1 tane alıyorum 2 haftadır bu sekilde devam ediyorum tabii sıkı bir diyetle:) aslında aspirini biliyorum ama acıkcası normalde yogun bir antr programım oldugu icin ve acayip terledigim icin almim die dsündüm ama yarınki antrenmanda deneyeyim 250 mg aspirin kac tane yapıyor?

4. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar bir süre giremedim foruma o yüzden yazamadım. son durum bu. Kilo su an 93 biraz karbonhidrat ı arttırdım şu dönemlerde yağ azaldı biraz biraz kas kazanmak için ağırlıkları arttırıyorum şu aralar...
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2014 ---
    asprin 300 mg die satılıyor zaten 100 mg olan bebe asprini dediğimizden alırsan 3 tane almak gerekli.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş