Yag Yakımı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eglennet tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar 4 Aydır Body yapıyorum,Yag oranım yüksek olmasından kaynaklı bir türlü düzgün gelişemedim,Boşa emek harcıyorum gibi geliyor,Bu yag yakımı ile ilgili sitede saglam bir kaynak bulamadım herkes program vermiş fakat herkesi kilosu boyu amacı farklı,Önümüzde yaza 4 ay kaldı,4 Ayı boşa geçirmiş gibi hissediyorum,Yag yakımı yapıp en azından vucudu düz görünümlü bir hale getireyim diyorum sonrasında body ile tekrar devam ederim diye düşündüm..
    Merak ettigim şey şu Yag yakımındaki en önemli unsurlar nedir ? Benim Boy: 1,72 Kilo:73 , 4 Ay önce body başlamadan önce: 69'du.
    Günlük almamız gereken kalori miktarından ne kadar az kalori alacagız ?
    1 Haftada Ne kadar Kardio yapacagız ?
    Ne Kadar protein ve Karbondihrat alacagız ?
    Neler alacagız neler yapacagı? Bu Sorularımın cevabını forumda bulamadım,Bulsaydım böyle bir konu açmazdım.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yağ yakıp kilo vermek isteyenlerin baş düşmanı karbonhidrat ve kalori.Bunlardan uzak duracaksın.Proteini yüksek yağ oranı düşük bir beslenme listen olacak.Yağ yaktığın sürece protein tozundan da uzak duracaksın.Önce sıkı bir diyete girip hafif antremanlarla ve protein ağırlıklı bir diyetle zayıflayıp sonra kas geliştirme peşine düşmen daha mantıklı olurdu.Sen en başta kendine beslenme düzeni geliştireceksin.Zayıflamak için yardımcı olarak cla ve L canitin da kullanabilirsin yağ yakıcılar bölümünde ve beslenme bölümünde bir çok bilgi var.

3. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    L-Canitin kullanmak yerine kırmızı et işimi görürmü ?

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    L carnitin farklı birşey.L carnitin zaten vucudunda yer alan bir maddenin spor esnasında yetersiz kaldığı için kaslarına daha fazla yap giderek orada enerjiye dönmesini sağlayan bir takviye.Yağ yakıcı özelliği oradan geliyor.

Sayfayı Paylaş