yag yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve xxxxxxxx tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxxxxxxx

xxxxxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben 4 aydır bb ve cardıo yapıorm.. kılo 81 boy 183 ... aslında kılom ılk basta 83 tu ama 2 hafta ıcınde verdım 2 kıloyu cunku normall kılom 81 daa dorusu 4 yıldır 81 ım ondan olduguna ınanıorm anı dususun....

Calısmalarım : haftada 5 gun 1 bolgeyı olabıldıgınce yuksek agırlıklarla calısıorm oncesınde hergun 20 dakka kosuyorm kosarken aralara 1 dakıkalık 12 de kosular eklıyorum 4 5 kere yapıyorum bunu 20 dakka ıcınde normal tempo 8 ... bb sonrasında da 20 dakka karın calsıyorum...

setlerım 12 10 10 8
    her bolge ıcın 5 hareket tek bacak 4 hareket
    Dıetım : cok fıx bır dıetım yok ama proteın agırlıklı yıyrom ekmek tuketmıorm genel olarak dıetım sole

sabah beyaz peynır 100 gr domates yesıl cay
    2 saat sonra whey proteın
    ogle yemegınde 100 150 gr tavuk gogusu bıras plav yada makarna
    antreman oncesı ( 45 dakıka once ) whey proteın 1 adet muz
    antreman sonrası whey proteın
    1 saat sonra aynı zmnda aksam yemegı oluor 100 150 gr bıftek salata cok az da karbonhıdrat ekmek olmak zorunda oluor bazen ama 50 grmı bıle gecmıor
    2 saat sonra sadece 80 gr ton balıgı yagını suzerek
    1 saat sonra cok acıkırsam elma
    2 saat sonra uyku ....aralarda yesıl cay veya sutlu nescafe...nescafe gunde en fazla 1 tane ...yesık cay gunde 4 u buluor....
    ve bol su ....
    bazen dayanamayıp 2 haftada 1 fln oluor ıskender yıyorum malesef napıım cok sevıorm :D ve yıne 15 gunde bır tatlı ne yazıkkı

sonuc : kas kutlesınde artıs gayet gusel aslında benc press le basladıgımda 25 yaparken ancak suanda 60 12 tekrar yapıorm
    aynı zmnda jınekomastı var azda olsa bu yusden gogus bolgesınde setler 12 12 12 12 cok buyutup sekılsızlıgı onlemek ıcın ama yag yakamıorm aslında kılom aynı kaldı yane yag yakıorm ama kıloda vermek ıstıorm bunları yaparken....

hedef: bır doktorun onerısıdır bu aslında az mıktarda jınekomastıyı yok etme sansımın oldugunu bunuda kas kutlesını artırıp yag oranını cok dusurerek yapabılırmısım bnde operasyonu goze alamadıgım ıcın bu yolu denıyorum... kısaca hdef slım fıt bır vucut... suandakı acıl ıstegımde 81 olan kılomu 78 77 ye cekmek...acıl dıorm cunku bu sporu en az 2 sene yapmayı planlıyorum...

bunların dısındakı sorularım : pek cok yerde yaktıgınzdan az kalorı almamz solenıyor ancak bole bsy yapınca agırlık kaldıramıyorum resmen ve cok halsız dusuyorum ...aynı zmnda unıdeım ve de okulum ve bolumum cok zor bundan dolayı beynımde duruor okadar az kalorı alınca...bırde allah askına lor perynırı nasıl tek basına yıyebılıorsunuz ıgrenc bır tadı var...:D yagsız az yufkayla bol lor peynırlı borek yapsammı dıorm oda bosuna karbonhıdrat....

dezavantajlarım: ne yazıkkı ne yumurta yıyebılıorm ne sut ıcebılıorm ondan gunde 1 sutlu nescafe ıcıorm... lcarnıtın yada herhangı bır yag yakıcı kullanmak ıstemıorm....

bılıorm cok uzun oldu ama gercekten cok ıhtıyacım var tavsıyelerınıze
    yardımcı olursanız gercekten mınnettar kalacam....

2. xxxxxxxx

xxxxxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bır de bu ısın gercekten ustatları var burada ama malesef sadece 1 kısı cvp verdı yazdıgım seylere arkadaslar... buaralar motıvasyona ıhtıyacım baya fazla cvp yazın bır yaf :) forumda okumadıgım sey kalmadı nerdeyse ıngılızce turkce her seyı arastırdım ama bna ozel bsyler yazılırsa daa yararlı olacagna ınanıorm ondan bukadar detaylı yazıdm ztn....

3. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Forumun tamamını okuduysan kesinlikle bunların cevabını bulmuş olmalıydın,çünkü problem olarak belirttiğin her konu forumlarda konuşulmuş. Sana önerim,ki ben atkins yapıyorsum ara veriyorum bunu uygulucam amerikalı bir adamın hatırlamadığım kitabından: Günlük kalori ihtiyacın senin için yaklaşık 2300-2400 sen 600 kalori kıs bundan,1800 kalorinin %25 karbonhidrat %45 protein %30 yag
    yag azaltmanın faydası yoktur ama arttırma maksimum yzde 30,eger yag kısarsan testesteron seviyen düşer dengeli al yagı.
    eger hızlandırmak istiyorsan kaybını 1800ü 1500e düşür ama 100 kaloriden fazla kısarsan yorgunluk olur hiç bişey olmaz yani zarardan gayrı,formül gerçekten basit az al ne kadar azaltırsan o kadr verrsin haftada tam saglıklı bir iki kilo verebilirsin,acele etme bende vermeye çalışıyorum bu ara, 5antrenmanda iki kilo verdim atkinsi bırakıp bu diete başlıyorum,jinekomastide yag oranınla ilgilimi bilmiorum ama eger doktor söylediyse dengeli diet uygula,kalori say istersen 10 defa ye günde en sağlıklı 7.
    2. durum carnitin vucudun ihtiyacı bir yag asidi bir zayıflama büyüsü değil,pek bilinen pek çok doktor günlük bu maddeyi 3gr a kadar almanın sağlıklı olacağını belirtiyor,eczanede de var bu saglık için bir hydroxycut gibi değil alırsan sağlıklı olacağın durup dururken kilo verdirmez zaten.
    20dk kosu yerine daha etkin kardiyo yöntemlerini araştır ve kullan,bu kadar koşu eklem ve üst bedene dokunuyor,akıllı antrenman araştırmaları var kitap ve dergilerde saatte 600 kaori kesen bir kardiyo var biraz yogun ama durmadan koşmaktan iyi bence.
    Zayıflamanın kolay yolu 3: küçük kas gruplarını hergün çalıştırmak tam hacim işidir eger kilo vermek istiyorsan o 4set yaptığın bacak hareketine bir yada iki çeşitleme ekle ve sırt antrenmanı yap öellikle squat,bedendeki en büyük kas grubu sırttır ve bacak sonra en büyüktür bunlar senn kolla günlerce yapsan yakacağın enerjiyi bir antrenmanda yakarlar,kanıtlanmış deney bir erkek için dünyadaki en komplike ve en iyi antrenman squat ve liftler,freeweight yap yani makina ile değil ayakta yap böylece daha çok kas gurubu çalıştırırsın.
    Haftada 2den fazla karın çalışma ya yakarsın yada su an benim yaşadığım ve doktorun uyardığı karın kaslarının bedene baskı yapması problemini yaşarsın yanlış gelişme ve erimelerin birleşiminden. Bunları uygularsan bence kesin olur.

Sayfayı Paylaş