yag yakımı lütfen yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bigcannon tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bigcannon

bigcannon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm arkadaslar

oncelikle boyum 185 cm kilom 91-92 civarı su anda...bu kiloya 100.7 den dustum...2 ay civarı bi surede...simdi ise agırlıga girdim yavas yavas....2 gune boldum bolge olarak calısıyodum ve sonraki 3.gun kardiyo(interval) yapıyorum...agırlık idmanlarından sonrada 30 dk civarı dusuk tempo kosuyorum-yuruyorum....yalnız gobek bolgemde hala yaglanma var ve bunlardan tamamen kurtulmak istiyorum...oncedki gunlerde kilo verme asamasında hep kardiyo yapıyordum yani 1.gun kosu 45 dk + dusuk agırlık fazla tekrar calısıyordum yararını gordum diyebilirim....ama merak ettigim sey ise...simdi agırlık calısmaya basladım...dedigim gibi 2 gun agırlık + 30 dk kardiyo kosu....3.gun interval kosu....bu geunlerde animal cuts+whey protein kullanıyorum...sadece kardiyo yaptigim zamanlarda ise sadece l carnitine kullanıyodum...agirliga basladıgımdan bu gune kilo vermem biraz yavasladı gibi...ama ben fit goruntuye sahip olmak istiyorum....bu agırlık calısması + 3.gun ınterval calısma ile onceki gibi sadece kardiyo ile verdigim gibi kilo verip yag yakabilirmiyim yoksa agılrık calısırken yag yakımım yavaslarmı? gobek bolgesindeki yaglardan kurtulabilirmiyim? antrenorum agırlık calıs diger bolgelere,karın hareketlerini ise eskisi gibi yap dedi....bu ise yaramı? kısacası...(fazla uzattım kusura bakmayın) yaglarımdan tamamen kurtulmak için....

a) 1.gün 45 dk kosu+yürüyüs+hafif agırlık yüksek tekrar agırlık ve 2.gün interval kosumu?(bu tekrarla haftada 6 gun olucak sekilde)

b)1.gün ve 2.gün bolge bolge yuksek agırlık + 8-10 tekrar agırlık calısması +30 dk dusuk tempo kosu ve 3.gün interval kosu(haftada 2 defa bu program...toplam 6 gün yine)mi?

c)yine aynı 2. gibi fakat bel bölgesi hareketleri bel cevresi için yag yakımı programı mı?

85 kg civarına en hızlı kas kaybı minimal olucak sekilde nasıl duserım ?

biliyorum illaki bu konular onceden sorulmustur ama cidden arastırdım hepsi parca parca yazılmıs onceki acılan konularda ve bunları birlestirince karmakarısık bir sistem cıkıyo acıga....bu yuzden lutfen biraz zaman ayırıp konuyu okuyup yardımcı olup benim aklımdaki bu en buyuk soruya cevap yazarsanız cok sevinicem:) bilincli olarak yapmak istiyorum bu sporu :(

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Konuyla ilgili fazlaca mesaj vardır.

ayrıca başlığınız kurallara uygun değildir. lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş