Yag yakımı ile ilgili yardım (acil)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fitbiceps tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fitbiceps

fitbiceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iyi güler ben spora yeni basladım 28 yasında 89 kiloyum karın bölgesinde ve yanlarda çok ciddi yağlanma var baya göbek yani.
    uyguladıgım program doğrumu yanlışmı dogruysa nekadar sürede sonuç alabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
    spor başlayalı 1.5 ay oldu 97 kiloydum suan 89 kiloyum
    haftada 3 gün spora gidiyorum ilk basta 12 dakika hızlı tempo yürüyüş ile ısınıyorum daha sonra büyük kastan baslayarak küçük kasa kuvvet antremanı yapıyorum sonra 15 dakika cardio bisiklet sürüyorum nabız süreli 150 ile 152 civarında tutyorum ondan sonrada 30 -35 dakika cardio hızlı tempo yürüyüş yapıyorum bundada nabız hep 150-152 civarında oluyor.
    ayrıca sabah ögle akşam MRM CLA 1000 MG alıyorum yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül ve haftada 3 spor günü POWER SYSTEM 3000 MG LİKİT L- CARNİTİNE alıyorum 8 kilo verdim ama karın bölgesinde hiç değişim olmadı bunlarla beraber diette uyguluyorum disiplinli bir şekilde
    ve günlük 4x20 öglen ve aksam yarım mekik yapıyorum acaba yaptıgım bu program ile karın bölgesindeki yaglanmay yakabilirmiyim nekadar zamanda etkili olur
    BİRDE 30 DAKİKA HIZLI TEMPO YÜRÜYÜŞ MÜ? (6,5 HIZDA) DAHA İYİ OLUR YOKSA
    KOŞU MU YAPSAM DAHA İYİ OLUR
    TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    öncelik aciliyet belirten başlık yasaktırDeğerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş