yaa çok zayıfım..üzerime kıyafet bile uymuyo be abi:((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sahne_benim tarafından 4 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    yaa afedersiniz buradaki bu işin uzmanı abilere sesleniyorum bodye gidiyorum protein alıcam ama hocamız çok bilgisiz ve ilgisiz tek yaptığı bana ilaç satma isteği eğer sizler yardımcı olursanız çok sevinirim boy 173 kilo 59-60 bana program yazarsanız ve yapmam gereken diyetleri ve kullanmam gereken ilaçları yazarsanız çok sevinirim((bu arada biraz kısıtlı yazarsanız sevinirim..öğrenciyim:)) sizlere teşekkür ederim
    [email protected] eğer bu konu hakkında bilgili abimiz eklerse çok sevinirim teşekkür ederim kolay gelsin herkese

2. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bence kilo alman için ilaç alanı gerektircek bi durum yok kitle vücüt indeksine göre birazdaha kilo alman yeterli yani 5 kilo seni süper fit yapar bunuda bb ye başlayarak dahada süper hale getirebilirsin ilaçları boşver yaşta yazsaydın tam süper olacaktı...

3. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben eskiden 52 kiloydum hemde 1.81 boyla. şu an 81 kiloyum. pilav makarna tavuk süt yumurta fındık kuruüzüm bunlardan azar azar ama sık öğünlerle ye günde 5-6
    öğün al.sporunu aksatma haftada 3 yada 4 kere antreman yeter .çabuk gelişme heveslisi olma sabırlı ol.6 ay sonunda gözle görülür değişiklikler olacak çevren bunu sana söyleyecektir..

faraway35 bunu beğendi.
  4. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    serhat

abi yaşımıda belirtiyim yaşım 20...ben hemen olsun istemiyorum tabi ama şöyle 2 ayda bi değişme istiyorm kendimde..((tamamen değil))

5. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kilo alman için bol protein ve karbonhidratlı gıdalar alman lazım et pilav makarna süt vs... başarılar dilerim

6. SaUmaOeL

SaUmaOeL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli kilo almak kilo vermekten daha sabır ive dikkat steyen bir iştir,

kilo almanın en iyi yolu yeterli ve dengeli beslenmek uyku düzenini korumaktır.

kilo alırken protein ve karbonidrad dengesini iyi korumalısın,protein almaktan korkma ama karbonhidrad alımını da abartma iyi karbonhidradlarla beslen bunun için sana tavsiyem...

beyaz ekmek almamaya çalış,bunu yerine patates ve baklagiller ile destekle öğünlerini.

hafta da en az 2-3 gün deniz ürünleri ile beslen,kırmızı et alman da çok onemli.

çok yiyerek değil dengeli ve yeterli yiyerek ve düzenli idman yaparak almak istediğin kiloların bir kısmını kas olarak alabilirsin.

kırmızı et fazla tuketemiyorsan toz kreatin yanında da amino 3000 tablet kullanmanı tavsiye ederim

bunlar yeterli alamadığın vitamin ve minareller için çok onemli.bir şekilde şu yazdıklarmı almanı tavsiye ederim...HARDLINE URUNLERINI ALMAYA OZEN GOSTER.

PRO GAINER(PROTEIN TOZU)

TOZ KREATIN YADA GLUTAMIN

AMINO 3000 TABLET( 2 ay iin 350 tablet yeterli.
    aşağı yukarı 160-200 ytl arası tutuyor.

aldıgında nasıl kullanman gerektiğini bu forum da sor anlatayım.

kolay gelsin.

7. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    çok teşekkür ederim
    almanyada daha uygun diyorlar ben ordan almayı düşünüyorum..

Sayfayı Paylaş