Yaşin önemi Ne Kadar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve borges tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. borges

borges Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    34 yaşındayım.boy kilo endeksim oranlı.Fakat bu yaşıma kadar sporun hiçbir dalıyla uğraşmadım.Kollarımı güçlendirmek ve vücuduma az da olsa şekil vermek istiyorum.Yaşım bir sorunmudur?Ve düzenli çalıştıktan sonra ne kadar sürede değişiklik görmeye başlarım?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Hoşgeldin,
    Orta yaşta da bu spora başlayabilirsin. 34 yaş geç değil.
    Başlangıç seviyesi için forumda programlar var. Ama bence bir salona kayıt ol.
    Ve sadece tek bölge çalışması olarak düşünme VG'yi. Bütün vücudunu çalıştırırsan düzgün bir postür elde edersin. Diğer şekilde orantısız bir görünüm olur.
    Ne kadar sürede değişeceğini kimse bilemez seni görmeden, ağırlık kaldırma ve gelişme konusunda ne kadar meyilli olduğunu bilmeden. Ama spor yapmamana rağmen boy/kilo oranın düzgünse avantajlısın. Daha hızlı sonuç alman muhtemel.
    Farklı sorular sormadan önce forumda arama yap. Çünkü bu sorun dail bir çok konu forumda daha önce tartışıldı. Kolay gelsin.

3. borges

borges Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hızlı cevap için teşekkür ederim,verdiğiniz cevap moral değerimi yükseltti

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Rica ederim. Moralini yüksek tutmak bu sporda çok önemlidir. Çünkü iyi psikoloji iyi ilerleyen bir hormon işleyişi demektir. Sonuç aldıkça zaten bu sporu daha çok sever ve daha sağlam ilerlersin. Ayrıca sporun serotonin salgılatıcı etkisini de unutmamak gerek. Başarılar.

5. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    benim tanidigim bir abimiz var 30 yasindan sonra basladi bu spora 35 yarismalara girmeye basladi suan 45 yasinda hala yarismalara giriyor ve rakip tanimiyor genclere tas cikartiyor yani demek istedgim istek olunca demeki her sekilde oluyor...saygilarimla

Train for the maximum pump

[Zafer] bunu beğendi.
  6. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    İsim verirsen sevinirim, çünkü söylediğin pek olağan karşılanabilecek bir durum değil bence. Doğru olup olmadığını tartışmak için sormadım, eğer böyle biri varsa şimdi geldiği noktaya ne şartlarda geldiğini öğrenelimki; doğruları uygulayıp yanlışları uygulatmayalım, örnek teşkil ettirmeyelim...

7. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    dostum tabiki isim verebilirim suan o adamin spor salonu var danimarkada onun yaninda idman yapiyorum;) ben asla gercek olmayan bir sey yazmam
    tel numarisi istiyorsan salonun yazarim inglizcen varsa sor ayrica bu adam danimarkanin guclu adam yarismalarinada katiliyordu hata iki kisi var oyle
    ama inan oyle ilac aliyorlaki aklin hayalin durur;) saygilarimla

Train for the maximum pump

8. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğimi aldım:D Teşekkür ederim.

9. redknight

redknight Üye

Beğenileri: